Προς το περιεχόμενο

respect....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα.... όσο μπορείς με αυτά τα χρήματα να πάρεις ένα Citroen C4 για παράδειγμα

 

off topic

 

Καλα..σιγα μη δωσεις 23 χιλιαρικα για ενα C4..! 8O

 

(εκτος αν εννοεις το VTS... :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα.... όσο μπορείς με αυτά τα χρήματα να πάρεις ένα Citroen C4 για παράδειγμα

 

off topic

 

Καλα..σιγα μη δωσεις 23 χιλιαρικα για ενα C4..! 8O

 

(εκτος αν εννοεις το VTS... :lol: )

 

¶λλοι δίνουν παραπάνω για να πάρουν Όπελ...Τι να πεις! :twisted:

 

(δεν κρατήθηκα! :lol: :lol: )

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα.... όσο μπορείς με αυτά τα χρήματα να πάρεις ένα Citroen C4 για παράδειγμα

 

off topic

 

Καλα..σιγα μη δωσεις 23 χιλιαρικα για ενα C4..! 8O

 

(εκτος αν εννοεις το VTS... :lol: )

 

¶λλοι δίνουν παραπάνω για να πάρουν Όπελ...Τι να πεις! :twisted:

 

(δεν κρατήθηκα! :lol: :lol: )

 

Ρε παλιοεγκαθετε...μη βριζεις τα OPEL, παλιο-teleακια! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τώρα με βάλατε σε σκέψεις... να τα σκάσω τα εικοσικάτι χιλιάρικα που δεν έχω για να αποκτήσω αυτό το αριστούργημα; Εσείς τι λέτε :?: :?: :?: :?: :?:

 

Α ευτυχώς που βρήκα και κάτι δεκάρικα κάτω από τον καναπέ του σπιτιού χθες τώρα είμαι πιό κοντά στο όνειρο! :lol: :lol: :lol: :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε παιδια αυτα τα finishes που εχουν αυτες οι customαριζμενες κιθαρες ειναι απιστεφτα.Οποιος θελει να αποκτισει μια τετοια μπορς να δανισω την σιρματοβουρτα μου να κανει δουλεια του.

 

Υ.Γ. Μην δοκιμασετε scotch bright θα παιδεφτειτε και δεν θα κανετε δουλεια στην τελικη. :lol: :lol: :D :D :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε παιδια αυτα τα finishes που εχουν αυτες οι customαριζμενες κιθαρες ειναι απιστεφτα.Οποιος θελει να αποκτισει μια τετοια μπορς να δανισω την σιρματοβουρτα μου να κανει δουλεια του.

 

Υ.Γ. Μην δοκιμασετε scotch bright θα παιδεφτειτε και δεν θα κανετε δουλεια στην τελικη. :lol: :lol: :D :D :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίκιο έχεις μη το γελάς, τουλάχιστον σε μία από αυτές τις aged signature είχα δει σε video πως κάναν τα σημάδια, τα οποία επειδή δεν έχω δει από κοντά ποτέ - ούτε και χρειάζεται - δεν είχα καταλάβει πλήρως πόσο απλά ή σύνθετα(?) είναι:

το λοιπόν ο τυπάς απλά πήρε μια περίεργη πλάνη (εργαλείο) και της τράβηξε π-έ-ν-τ-ε - έ-ξ-ι...

 

το λεγα σε κάτι φίλους πόσο τις πουλάνε και σκάγαμε στα γέλια...

ε είναι για να χεις το feel της κιθάρα του page, όπως ακριβώς ήταν ρε παιδί μου...αξίζει τελικά και φτηνά τις δίνουν

άμα βρουν και κανα video που να τις φτύνει ο star, θα αρχίσουν να τις φτύνουν και αυτοί για να μην πω τπτ άλλο

 

για το πόσο ακριβές είναι και κατά πόσο θα αγόραζε ένας έλληνας μια τόσο ακριβή κιθάρα, πιστεύω δεν είναι τόσο θεωρητικό αν μιλήσουμε για κλασσικές κιθάρες

εκεί οι τιμές είναι αρκετά υψηλότερες αν εξαιρέσεις τπτ zamaitis ηλεκτρικές πχ και κυρίως πουλάνε αρκετά περισσότερο απόσο πουλάει μια aged

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου