Προς το περιεχόμενο

Run Like Hell


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οντως ο ηχος ειναι ομοιογενης.

Μια ακομη ερωτηση: οι μαγνητες της κιθάρας απο  μόνοι τους ειναι πριμάτοι;

 

Ναι. Σκανε καλα κατα την αποψη μου (και εχω παιξει με ουκ ολιγες original strat)

 

Δες εδω ενα δοκιμαστικο, σκετη κιθαρα, που την εψαχνα σε διαφορες θεσεις.

Στη αρχη ειναι χωρις amp sim. Dry.

Μετα βαζω το ιδιο σχεδον τονο με το run like hell, με κομμενα τα delay (καπου ανεβαζω λιγο το pedal και μπαινει ελαχιστο).

Εχω το comp και μετα στα πιο μεταλαδικα βαζω στην θεση του το drive και καπου βαζω κι ενα Flanger (τον εχω τον τονο σε διαφορα preset, με εναλλακτικα εφφε)

Μετα βαζω κι ενα Σπαθεΐκο τονο με chorus delay και καπου με octaver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος. Ωραια ακουγεται. Και μενα μ'αρεσουν οι πριματοι μονοί στη στρατ.

(Offtopic βαλε κ το ονομα της κιθαρας στον τιτλο, ωραιο demo κριμα ειναι να μη βρισκεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεφτηκα  να το βαλω, αλλα επρεπε να γραψω τις επεμβασεις που εγιναν κλπ για να μη παραπληροφορησω.

Τωρα που τα εγραψα εδω θα τα κανω ενα copypaste κι εκει μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν έτοιμος χτες να γράψω, πως δεν χαλαλίζω κουβέντα για το παίξιμό σου, αν δε δω οβίνδεον με τη Κομανέντσι να βολτάρει πέρα δώθε  ;D ;D ;D

Για το επίπεδό μου, είσαι επαγγελματίας παίχτης και στο παίξιμο και στον ήχο και στα εφέ και στη ποικιλία ασθμάτων, οπότε τι να προσθέσω? ;D

Η Κομανέντσι όμως κάνει τη διαφορά και μπράβο της που έχει τέτοιο κιθαρίστα σπίτι να τη διασκεδάζει ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου