Προς το περιεχόμενο

Αγορά "Mini-Amp"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από όσα έχω διαβάσει (αλλά χωρίς να τον έχω δοκιμάσει, προσωπικά) θα πρότεινα τον Blackstar HT1R:

 

http://www.thomann.de/gr/blackstar_ht_1r_combo.htm?sid=fdc630fcd034d83662d8d497971563f0

 

είναι λίγο πάνω από το budget σου, αλλά, κατά διαστήματα, εμφανίζονται στις αγγελίες, στην τιμή που ψάχνεις.  ;)

 

Ένα μοναχικό βατάκι και 8ιντσο μεγάφωνο, 219 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαμπάτος στα 150 ευρώ περιορίζει δραστικά τις επιλογές.

 

Μόνο μεταχειρισμένα μπορεί να κοιτάξει.

 

Αυτήν τη στιγμή στις αγγελίες στα €170 έχει 2 (;) vox ac4tv και έναν blackheart little giant.

 

Επίσης, αξιόλογες επιλογές.  ;)

 

Ένα μοναχικό βατάκι και 8ιντσο μεγάφωνο, 219 ευρώ;

 

Είναι ακριβό το άτιμο  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας!!

 

Λέω να ψαχτώ για αγορά μικρού ενισχυτή (σε watts και μέγεθος) λαμπάτου, για REC σε Home Studio. Απλά θέλω να είναι Value for money (όσο γίνεται πιο οικονομικός) είτε Combo είτε Head και αν είναι εφικτό και με line out. Έχω κάποιους amps στο μυαλό μου αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας.

 

Ευχαριστώ  ;D

 

Τελικά, αξίζει το line out απ'την άποψη της μέγιστης ποιότητας κατά την ηχογράφηση; κι αν ναι, σε τόσο χαμηλό μπατζετ;

Δεν ξέρω... υπολογίζοντας το έξτρα κόστος του line out μου κάθεται αντιστρόφως ανάλογο με το value for money

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου