Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες και ροκ'ν'ρολλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει σχέση με το πρώτο συνθετικό αλλά σιγουρα έχει σχέση με το δεύτερο σε ένα από τα πιο ατόφια λαιβ που άκουσα τεέυταία.Το κοινό είναι μετρημένο στην παλάμη του χεριού.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε Γιώργη, μην τον χώνεις τον άνθρωπο σε άσχετο θρεντ.

 

Άνοιξε ένα θέμα για πάρτη του και μόνο, αφού το αξίζει. ;)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βαρας ρε Χαρη .Οντως αυτό το λαιβακι μαμει.Kατσε να βάλω και κανα κοριτσακι να ρθουμε στα ισα μας

I said no no no!!!

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν έχει σχέση με το πρώτο συνθετικό αλλά σιγουρα έχει σχέση με το δεύτερο σε ένα από τα πιο ατόφια λαιβ που άκουσα τεέυταία.Το κοινό είναι μετρημένο στην παλάμη του χεριού.

Εγώ δεν το ξέρα.

Μαμάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Ναι είναι φοβερο Λαιβ φιλε μου.Ανεβασα αυτό το βιοντεακι στο youtube για να μπορω να το ποσταρω .Αν θες όλο το λαιβ μπορω να σου στειλω το λινκ σε πμ και το κατεβασεις ενα ενα κοματι απο το μποξ.

  Αξιξει, αυτή η περιοδο του Link Wray είναι η πιο παραγνωρισμενη και η πιο ωραια .Σε αυτο το λαιβ τρια ατομα κανουν πολυ φασαρια και το σχημα ειναι κουμπομενο ιδανικα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

    Ναι είναι φοβερο Λαιβ φιλε μου.Ανεβασα αυτό το βιοντεακι στο youtube για να μπορω να το ποσταρω .Αν θες όλο το λαιβ μπορω να σου στειλω το λινκ σε πμ και το κατεβασεις ενα ενα κοματι απο το μποξ.

   Αξιξει, αυτή η περιοδο του Link Wray είναι η πιο παραγνωρισμενη και η πιο ωραια .Σε αυτο το λαιβ τρια ατομα κανουν πολυ φασαρια και το σχημα ειναι κουμπομενο ιδανικα.

 

Δεν πειράζει, μου άρεσε που άκουσα κάτι , έτσι απλά αναπάντεχα.

Thanx anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν ήδη ποστάρατε αλλά.. Shirley Manson από Garbage... και ακούστε το λόγο τις σχετικά με τις γυναίκες που ροκάρουν πριν πει το "Sex is not the enemy"

 

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ποτέ δε μου άρεσαν οι Maiden,αλλά νομίζω ότι εδώ είμαστε αναφορικά με το παρόν thread! ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=dfZqJLffA84

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου