Προς το περιεχόμενο

Πού και πώς βρέθηκαν τόσες κιθάρες μαζί???


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί πατε να με συκοφαντήσετε ρε????

 

Ποιός συκοφαντεί??????????

 

Εδώ υπάρχουν αποδείξεις και ονόματα....... (και το κορμάκι σου θα ψάξω πόντο πόντο 8O)

 

Εγώ ξέρω ότι ο Ηλίας ποτέ δεν θα τα έκανε αυτά... δεν τα πιστεύω... συκοφαντίες φαιδρών εγκάθετων Gibsonάκηδων...

 

Ε Ηλία..;;; Ε;;; Ε;;; :P :lol: :lol: :lol:

 

(άντε το πολύ με καμμιά Tokai να ψιλοασχολήθηκε το παληκάρι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ ξέρω ότι ο Ηλίας ποτέ δεν θα τα έκανε αυτά... δεν τα πιστεύω... συκοφαντίες φαιδρών εγκάθετων Gibsonάκηδων...

 

Ε Ηλία..;;; Ε;;; Ε;;; :P :lol: :lol: :lol:

 

 

Έτσι ακριβώς...Εξέφρασα για ΑΛΛΗ μια φορά την απέχθειά μου στα LesPaul-ωειδή!!! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι ο Ηλίας ποτέ δεν θα τα έκανε αυτά... δεν τα πιστεύω... συκοφαντίες φαιδρών εγκάθετων Gibsonάκηδων...

παληκάρι...)

 

μην εισαι και τοσο σιγουρος abraxas :lol: οι φωτογραφιες δεν λενε ποτε ψεμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κανετε και κανα σχολιο οι εμπλεκομενοι σεχτικο με τις εντυπωσεις σας απο τις κιθαρες .

υποθετω δεν επαιζε ο καθενας την δικη του μονο (χε χε χε πλακα εχουμε ) .

ενδιαφερομαι να μαθω για τν πρασινη fender. στρατ , δυο μονοι ενας διπλος που σπλιταρει με διακοπτη και οχι με knob push pull, νομιζω οτι ειναι ιδια με την δικη μου αλλα σε αλλο χρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εντυπώσεις μου ήταν οι εξής:

1) Φοβερή η rockinger Τele του Μιχάλη (επειδή το ξένο είναι πάντα πιο γλυκό, μου άρεσε περισσότερο από τη δική μου!!!)

2) ¶ψογος ο Pro Junior (τον οποίον και ...τσίμπησα από τον fleamail)

3) Εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα κατασκευής της Tokai. Πολύ ωραίο το σώμα της Γεωργ...εεεεε... της Love Rock (:lol: Τάκη με το συμπάθειο)

4) Η warmoth (το πράσινο strat-οειδές) είχε φοβερό ήχο και απίστευτο μανίκι!!!

 

;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν επαιξα και πολυ, μια και αποφασισα να αφησω κανεναν σοβαροτερο κιθαριστα απο εμενα να παιξει εκεινη την κιθαρα.

 

η μονη κιθαρα που επαιξα λοιπον ηταν η rockinger strat του ηλια, η οποια με αφησε αναυδο για 3 λογους:

 

1. o πιο γεματος και ωραιος bridge strat που εχω ακουσει.δεν ξερω αν αυτος ο ηχος ξεφευγει απο τον κλασσικο ηχο μιας strat στον bridge, αλλα σε καθε περιπτωση ετσι θα επρεπε να ακουγεται αυτη η θεση σε ολες της strato..

 

2. παναλαφρη

 

3. εξαιρετικη κατασκευη.

 

επισης περα απο κιθαρες, ενθουσιαστηκα για ακομα μια φορα απο τον deluxe του τακη και τον pro junior του ηλια πλεον :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά η strat του Ηλία ήταν η σταρ! Η καλύτερη Stratocaster που έχω πιάσει στα χέρια μου!

 

Όσο για τον pro junior το μετάνιωσα πικρά που τον έδωσα γι αυτό και τον ξαναπήρα άλλωστε :D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε...Κιθαρίστες αλλαζόνες...Κανένα πληκτράκι δεν έχετε....?

 

o math ο γιαννης φταίει που δε φώναξε το φίλο του το θοδωρή!! :twisted:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο θα θελα..να ημουν εκει..............και να επαιζα με του καθενος το οργανο....Πανεμορφα Πραγματα............Πανεμορφες Στιγμες....

 

 

:D :D :D :D

 

 

 

Με το δικο μου το οργανο μονο ο Βασιλης εχει παιξει........και του αρεσε...πολυ..... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου