Προς το περιεχόμενο

Πού και πώς βρέθηκαν τόσες κιθάρες μαζί???


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΡΕ ΤΙ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΗ PHOTO ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???????

 

Εγώ στο ένα χέρι κρατούσα μια strat και στο άλλο μια Tele.

 

ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ΧΩΡΙΑΝΟΙ!!!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειναι τα νεα μοντελα ροκινγερ μη συγχιζεσαι...

 

τελε/στρατ ειναι απλα μοιαζουν με ΛΠ :D

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΤΙ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΗ PHOTO ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???????

 

Εγώ στο ένα χέρι κρατούσα μια strat και στο άλλο μια Tele.

 

ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ΧΩΡΙΑΝΟΙ!!!!!

 

Ηλία μη μασάς.

 

Θα τους πάρουμε τα σώβρακα. Είμαι τώρα στο τηλέφωνο με τον χασοδίκη και τα κανονίζω... ακους εκεί τα καθάρματα..!!!

 

Πόσα να ζητήσουμε ψυχική οδύνη ρωτάει; 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DATE RAPE DRUGS

 

These are drugs that are sometimes used to assist a sexual assault. Sexual assault is any type of sexual activity that a person does not agree to. Because of the effects of these drugs, victims may be physically helpless and can't remember what happened. The drugs often have no color, smell, or taste and are easily added to flavored drinks without the victim's knowledge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ΣΥ τώρα εξηγούνται όλα!!!!

 

Όταν πήγα στου Τάκη, πρότεινα να πάρουμε καφέ απ' έξω...Ο Τάκης όμως επέμεινε και μου τον έφτιαξε ο ΙΔΙΟΣ!!!

Ο αφρός μου φάνηκε περίεργος, όπως περίεργος ήταν ο τρόπος που με κοιτούσαν ΟΛΟΙ όταν έπινα την πρώτη τζούρα. Αμέσως μετά όλοι μου φάνηκε ότι ψιλο-χαμογελάσανε!!!!:roll:

 

Μετά από το jam βρέθηκα σπίτι, χωρίς να θυμάμαι πως είχα φτάσει ως εκεί... :roll: :roll: :roll: :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DATE RAPE DRUGS

 

These are drugs that are sometimes used to assist a sexual assault. Sexual assault is any type of sexual activity that a person does not agree to. Because of the effects of these drugs' date=' victims may be physically helpless and can't remember what happened. The drugs often have no color, smell, or taste and are easily added to flavored drinks without the victim's knowledge.[/quote']

 

Ευχαριστώ συνάδελφε, το μεταφέρω στο δικηγόρο... ελπίζω να έχετε όλοι εξοχικά μάγκες, ναι; :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ΣΥ τώρα εξηγούνται όλα!!!!

 

Όταν πήγα στου Τάκη' date=' πρότεινα να πάρουμε καφέ απ' έξω...Ο Τάκης όμως επέμεινε και μου τον έφτιαξε ο ΙΔΙΟΣ!!!

Ο αφρός μου φάνηκε περίεργος, όπως περίεργος ήταν ο τρόπος που με κοιτούσαν ΟΛΟΙ όταν έπινα την πρώτη τζούρα. Αμέσως μετά όλοι μου φάνηκε ότι ψιλο-χαμογελάσανε!!!!:roll:

 

Μετά από το jam βρέθηκα σπίτι, χωρίς να θυμάμαι πως είχα φτάσει ως εκεί... :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote']

 

Παλι καλα που δεν ηπια καφε ... θα με ειχαν βγαλει φωτο με στρατ/τελε!!!

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε καλά δεν λές που δεν ήταν ο antouan εκεί?...γιατί μάλλον δεν θα έβγαινες φωτογραφίες με les paul στο χέρι...:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πήγα στου Τάκη' date=' πρότεινα να πάρουμε καφέ απ' έξω...Ο Τάκης όμως επέμεινε και μου τον έφτιαξε ο ΙΔΙΟΣ!!!

Ο αφρός μου φάνηκε περίεργος, όπως περίεργος ήταν ο τρόπος που με κοιτούσαν ΟΛΟΙ όταν έπινα την πρώτη τζούρα. Αμέσως μετά όλοι μου φάνηκε ότι ψιλο-χαμογελάσανε!!!!:roll:

 

Μετά από το jam βρέθηκα σπίτι, χωρίς να θυμάμαι πως είχα φτάσει ως εκεί... :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote']

 

lol.giflol.giflol.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου