Προς το περιεχόμενο

Παραγγελιες απο ΗΠΑ...ΠΑΠΑΛΑ!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δλδ με βάση τα παραπάνω' date=' πιο πιθανο είναι να δω την PARIS HILTON στο προσεχές μέλλον, παρα το HILTON Volume Pedal που περιμένω εδώ και ένα μήνα!!!!!!!!![/quote']

 

Όχι, πιο πιθανό είναι να πάρεις... την Πάρις, παρά το PARIS. 8) :lol: :lol:

 

Κυριε ABRAXA...................

Μήπως μπορώ να την κρατήσω μέχρι να μου έρθει το πετάλι?

 

Χμμμμμμμμμμμμμ............τώρα που το ξανασκέφτηκα, θα τους πάρω ένα τηλ. στο τελωνείο να τους πω να το κρατήσουν για πάντα (προσευχηθείτε όλοι μαζί προκειμένου να το σηκώσουν)!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 εργασιμες

 

Αυτό πάλι πως γίνεται; 8O Μια μέρα να κάνουν επεξεργασία την παραγγελία και μια να το στείλουν;Αεροπορικώς τα στέλνουν;Η παίζει αυτό που συνεργάζονται με τις Ταχυμεταφορές;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ρθε το σετ EMG SA SA 89 πάντως χθές μέσα σε 10 εργάσιμες μέρες με USPS και παρόλο που το είχε ασφαλίσει για 200 $ δε πλήρωσα τίποτα( τελικά τι ισχύει και τι όχι με αυτούς του φόρους;;!!). Πάντως για Θεσσαλονίκη είστε σίγουροι ότι περνούν από τελωνείο Πειραιά; Γιατί εγώ στο Τελωνείο Ταχυδρομικών Δεμάτων Θεσσαλονίκης τηλεφώνησα και μου είπαν ότι ναι μεν τα περιμένουν από Αθήνα αλλά ο έλεγχος γίνεται στη Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 εργασιμες

 

Αυτό πάλι πως γίνεται; 8O Μια μέρα να κάνουν επεξεργασία την παραγγελία και μια να το στείλουν;Αεροπορικώς τα στέλνουν;Η παίζει αυτό που συνεργάζονται με τις Ταχυμεταφορές;

 

Πλέον συνεργάζονται με UPS αλλά μη τρελαθούμε 2 μέρες δεν κάνουν, 4-5 για Θεσσαλονίκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για Θεσσαλονίκη είστε σίγουροι ότι περνούν από τελωνείο Πειραιά; Γιατί εγώ στο Τελωνείο Ταχυδρομικών Δεμάτων Θεσσαλονίκης τηλεφώνησα και μου είπαν ότι ναι μεν τα περιμένουν από Αθήνα αλλά ο έλεγχος γίνεται στη Θεσσαλονίκη.

 

Εδώ (Θεσσαλονίκη) γίνεται η διασάφηση, δηλαδή υπολογίζουν πόσα θα πληρώσεις σύνολο. Ο εκτελωνισμός και το χαρτομάνι γίνεται κάτω...

 

Που το βρήκες το τελωνείο Ταχυδρομικών δεμάτων????? 8O 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα..

Στο "τελωνείο" Ταχυδρομικών Δεμάτων ( έτσι μου το είπε αλλά φαντάζομαι εννοεί Τμήμα Ταχυδρομικών Δεμάτων καθώς είναι άκυρο το πρώτο!) με παρέπεμψε η τηλεφωνήτρια της γραμματείας Τελωνείου Θεσ/νίκης και από εκεί έψαξα τις λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου