Προς το περιεχόμενο

Μικρός λαμπάτος ενισχυτής για εξάσκηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

.....για δοκιμες νομιζω τον εχει ο Τριμης στη Τρικουπη.

 

Δεν τον πουλάει, δηλαδή; Μόνο για δοκιμές τον έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??? ??? ???

 

  Αν και οφτόπικ, με την παράθεσή μου, τονίζω το αυτονόητο: ότι ο κάθε Τρίμης, προφανώς και δεν έχει τον εξοπλισμό του "προς δοκιμή", όπως αναφέρεις, ώστε μετά να αγοράσεις από αλλού.

 

Μάλλον τα "  ??? " έπρεπε εγώ να τα βάλω στη δημοσίευσή σου 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αν και οφτόπικ, με την παράθεσή μου, τονίζω το αυτονόητο: ότι ο κάθε Τρίμης, προφανώς και δεν έχει τον εξοπλισμό του "προς δοκιμή", όπως αναφέρεις, ώστε μετά να αγοράσεις από αλλού.

 

Μάλλον τα "  ??? " έπρεπε εγώ να τα βάλω στη δημοσίευσή σου 8)

 

αν και δεν εχω κανενα θεμα με το συγκεκριμενο μαγαζι (αλλωστε ειμαι και πελατης του), στην προκειμενη περιπτωση με την προσφορα που ειχε ο γερμανος (τωρα πλεον ειναι on request ο ενισχυτης) ειχε 100 ευρω διαφορα οποτε ετσι και αλλιως εκει θα κατεληγε ο καθενας μας,παρ΄ολα αυτα απλα του προτεινα να παει να δει και να δοκιμασει το συγκεκριμενο προιον για να εχει ακομα μια επιλογη αν και εφοσον τον καλυπτε.Τωρα απο εκει και περα αν εσυ ψαχνεις ευκαιρια για να ειρωνευτεις η να κραξεις καποιον απο κατι που εγραψε ειναι δικο σου λαθος και προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry billmavra το γ@@@με το θεμα

 

Σε αυτό συμφωνώ, γι'αυτό και ζήτησα συγγνώμη για το οφτόπικ.

 

Όσο για τα άλλα, που γράφεις, φυσικά και δεν ειρωνεύομαι, απλά, αναφέρω την άποψή μου ότι δεν είναι οκ συμπεριφορά, αυτή που περιγράφεις, με μια μοναδική εξαίρεση:

 

να τους αναφέρεις στο κατάστημα ότι δε θα αγοράσεις από εκεί, αλλά ότι θέλεις μια εξυπηρέτηση (δηλαδή να δοκιμάσεις τον ενισχυτή), για να δεις αν σου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που προτεινα στο φιλο ειναι ενα αλλο ενισχυτη,δεν του ειπα να το αγορασει με το ζορι ουτε απο τον τριμη ουτε απο τον γερμανο,απλα του ειπα πως εκει θα παει να δει αν του κανει,μαλιστα ανεφερα κιολας πως τον εχω ηδη παραγγειλει απο το thomann (χωρις να τον δοκιμασω απο κανενα ελληνικο μαγαζι αφου ειχα σκοπο να το παρω απο αλλου) καθως πιστευω πως στα 120 ευρω με μεταφορικα ηταν ευκαιρια για practise amp που ηθελα.κλεινω το offtopic και πιστευω να λυθηκε και οποιαδηποτε παρεξηγηση δημιουργησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δν υπάρχει λόγος να διαφωνείτε...ούτως η άλλως εγώ ρώτησα προτάσεις και το να μου λέτε και το πού μπορώ να τον δοκιμάσω στην Αθήνα απλώς είναι μια πιο ολοκληρωμένη και βοηθητική απάντηση... Ευχαριστώ πολύ πάντως όλους σας..Θα κάνω μια βόλτα όπως προείπα την επόμενη εβδομάδα και θα δοκιμάσω laney cub8 , blackstar ht1 , vht 6 (εαν τον βρώ) και bugera V5 (ίσως και ibanez) και θα επιστρέψω να σας πω τι επέλεξα ή να ρωτήσω συμβουλές εαν δυσκολευτώ.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινδυνεύοντας να γίνω γραφικός μετά από τόσες φορές που το έχω ρωτήσει εδώ μέσα, αλλά γιατί θες λαμπάτο ενισχυτή για εξάσκηση στο σπίτι;;;

 

Πάρε μια καρτούλα ήχου ή κάτι στην λογική pocket pod και μια χαρά θα κάνεις την δουλειά σου, με μικρότερο budget και περισσότερες επιλογές σε ήχους..

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου