Προς το περιεχόμενο

Spyros Delta cover Νο2 Laco Tayfa - Fidayda


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ακούσει διαφορα κατά καιρούς από το κανάλι σου στο youtube. Αλλα νομίζω ότι εισαι ο μονος που εχω δει εδώ να ανεβάζει τετοιο κομμάτι (από αυτό το ρεπερτοριο, και παιγμενο από τον ιδιο). Αυτομάτως εκλεψες τις εντυπώσεις και μονο λογω πρωτοτυπιας. ;D

 

 

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστω να'σαι καλα.

Θα ανεβασω ομως και ροκιες παλι, να ερθουμε στα ισα μας.  8)

Εχω καποια παλια βιντεακια που θελουν δουλιτσα για το παντρεμα με τον ηχο, γιατι κολλανε καμια φορα οι paliowebcameres που γραφω εικονα. Θα παρω αποφαση καποια στιγμη και θα τα συμμορφώσω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπαναλαμβανω οτι ειμαι μεσα !!!Σπυρο και Μανωλη !!!

@κατι ηξερε ο Νικος ο Αντυπας που σε τραβολογαγε στα στουντιο μεγαλε!!Ευγε και παλι ειναι αυτα που γουσταρω απο πιτσιρικος γιαυτο και τα παιζω καλα ,μέφτιαξες Σπυρο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy. Οχι και δημαρχος. Με θιγεις   ;)

 

 

 

 

Παραγγελιά και νομίζω πως είσαι ο μόνος απ όσο γνωρίζω, πως μπορείς να αντικαταστήσεις τα τέλια του μπουζουκιού με τη κιθάρα σου στο σόλο του μοναδικού Δρόλαπα. Σε προκαλώ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαα, φιλως το κομματι το επαιζα με την μπαντα μου, πιτσιρικαδες τοτε, το 1984.  8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου