Προς το περιεχόμενο

IQ NEW ALBUM


panosprog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναμένεται δυνατή δουλειά Πάνο!

 

Οι IQ έχουν πάντα τον πήχη πολύ ψηλά και πιστευω ότι με βάση το δείγμα αυτό θα ακούσουμε κάτι πάρα πολύ καλό  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δυο κομματια που εχω ακουσει μεχρι τωρα, με εχουν κανει να ανησυχω. Αρκετα μετρια μου φανηκαν συγκρινομενα ακομα και με αυτα του frequency, ποσο μαλλον με αυτα της περιοδου ever με dark matter. ΜΑΚΑΡΙ μετα τα δυο πρωτα, ο δισκος να ανεβαινει αισθητα, αλλα δεν το κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δυο κομματια που εχω ακουσει μεχρι τωρα, με εχουν κανει να ανησυχω. Αρκετα μετρια μου φανηκαν συγκρινομενα ακομα και με αυτα του frequency...

Κοψε κατι. :P Ετσι που το γραφεις ειναι σαν να λες οτι το Frequency ειναι χαλια. Κατι που δεν ισχυει βεβαια, το αλμπουμ ειναι εξαιρετικο και αξιζει να το αγορασει κανεις ακομα κι αν ειχε μεσα μονο την ομωνυμη κομματαρα. Το παραπανω κομματι τωρα δεν με τρελανε, αλλα δεν ειναι ασχημο. Μια χαρα ακουγεται, απλα δεν εχει κατι το ιδιαιτερο. Το αλμπουμ βεβαια ετσι κι αλλιως θα αγοραστει, οι IQ ειναι μεγαλη γκρουπαρα που παιζει υπεροχη μουσικη.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοψε κατι. :P Ετσι που το γραφεις ειναι σαν να λες οτι το Frequency ειναι χαλια. Κατι που δεν ισχυει βεβαια, το αλμπουμ ειναι εξαιρετικο και αξιζει να το αγορασει κανεις ακομα κι αν ειχε μεσα μονο την ομωνυμη κομματαρα. Το παραπανω κομματι τωρα δεν με τρελανε, αλλα δεν ειναι ασχημο. Μια χαρα ακουγεται, απλα δεν εχει κατι το ιδιαιτερο. Το αλμπουμ βεβαια ετσι κι αλλιως θα αγοραστει, οι IQ ειναι μεγαλη γκρουπαρα που παιζει υπεροχη μουσικη.

 

Ναι οντως, το διατυπωσα λιγο καφρικα τελικα. Πολυ καλο αλμπουμ το frequency απλα, ειναι ενα σκαλι κατω απο το σερι αριστουργηματων ever μεχρι dark mater. Το ομωνυμο παντως ειναι οντως ΕΠΟΣ.

 

Τωρα για το καινουριο...περισσοτερα θα πω μολις το ακουσω ολοκληρο. Ειναι και 2 cd, δεν το χωνευεις ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Νέστορα,

Άτυχη επιλογή, καθώς πρόκειται για την περίοδο καμπής στην ιστορία των IQ, όπου είχαν αλλάξει και τραγουδιστή (σημαντικό μείον). Οτιδήποτε πριν από το Nomzamo και μετά το Are you Sitting Comfortably (όπου κυριολεκτικά η μπάντα απογειώθηκε) είναι recommended  ;D.

Θα σου πρότεινα να αρχίσεις με το Subterranea (1997), το οποίο παρεμπιπτόντως γυρίζεται και σε ταινία αυτή την εποχή  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου