Προς το περιεχόμενο

Ποια δυο τραγουδια θα θελατε να ειχατε γραψει εσεις?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα ήθελα να είχα γράψει τα εξής :

 

http://www.youtube.com/watch?v=R7dpkaMz64c

 

 

 

 

 

Ε λοιπόν, σήμερις, θα ήθελα να είχα γράψει αυτό, στίχους και μουσική.

Ίσως επειδή πλησιάζει η μέρα που θα βλέπω τα καράβια πλέον σα τουρίστας.............που δεν πρόκειται δλδ .

 

Βεβαίως ο Μικρούτσικος σαν άνθρωπας με χαλάει εντελώς, αλλά σα μουσικός, όλο και κάτι έχει προσφέρει.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βεβαίως ο Μικρούτσικος σαν άνθρωπας με χαλάει εντελώς, αλλά σα μουσικός, όλο και κάτι έχει προσφέρει.

Τον αδελφό του...σαν τραγουδιστή και μπασίστα? :D :-*

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον αδελφό του...σαν τραγουδιστή και μπασίστα? :D :-*

 

;D ;D ;D

 

Πάντως για να συμπληρώσω το σημερινό ντουέτο ασθμάτων που θα ήθελα να έχω γράψει.............Θυμάμαι ένα μπουρινιασμένο απογευματάκι πριν 2-3 χρόνια φτάνοντας στο Νειμποριό στην Άνδρο, πάρκαρα το αμάξι και το ράδιο, έπαιζε αυτό

Έβαλα τα κλάματα και κοίταγα τη  θάλασσα . Μαμημένες αναμνήσεις

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα κλάματα και κοίταγα τη  θάλασσα .

Σε κόβω για ψυχολογικά ασταθή....να το κοιτάξεις!!! ;D ;D...μη χάσουμε και το μπασίστα!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κόβω για ψυχολογικά ασταθή....να το κοιτάξεις!!! ;D ;D...μη χάσουμε και το μπασίστα!!!

 

Λες ε? Κάτσε μη κολλήσω αστάθεια το μπασίστα, άκυρος ο Κυρ Αντώνης, θα ήθελα ταύτο λαίμαι

https://www.youtube.com/watch?v=C2q2bis6eLE

 

Το ίσιωσα δάσκαλε?  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 'Ενα αρκεί:

 

 

 

 

Δεν θα ήθελα να το έχω γράψει από φιλοδοξία, άλλωστε είναι αδύνατο κάτι τέτοιο, δεν πρόκειται να ξαναεμφανιστεί τέτοιος συνδυασμός μελωδιστή και γνώστη ( αυτά που γίνονται ΚΑΙ εδώ είναι καταπληκτικά, στριμωγμένες η φωνή, το φλάουτο και η συνοδεία όλα στην έκταση της σοπράνο, και για τον μεγάλο δεν τρέχει τσάι, βόλτα στο πάρκο, αν πήγαινα να κάνω κάτι τέτοιο πιθανότατα θα μου έκαναν μήνυση οι παρτιτούρες  ;D )

 

Αν όμως είχα γράψει κάτι τέτοιο, αν μπορούσα έστω και μόνο αυτό, αυτόματα ο αέρας και το φαί που κατανάλωσα στη ζωή μου δε θα είχε πάει χαμένο, και στην άλλη ζωή ευχαριστημένος θα ήμουν  :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν όμως είχα γράψει κάτι τέτοιο, αν μπορούσα έστω και μόνο αυτό, αυτόματα ο αέρας και το φαί που κατανάλωσα στη ζωή μου δε θα είχε πάει χαμένο, και στην άλλη ζωή ευχαριστημένος θα ήμουν  :D  

 

Δάσκαλε της εναλλακτικής, θέλω να πάρεις θέση, δεν είναι δυναμόν επειδή εγώ έβαλα τα κλάματα, να με αποκαλείς ασταθή και το συνάδελφο να τον περνάς στο ντούκου λαίμαι.

Πάρε θέση δάσκαλε, όσο είναι καιρός ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Smells like teen spirit  αν και δεν μπορω να το ακουω, θα ηθελα να το ειχα γραψει καπου το 1990, δεν θα αυτοκτονουσα, θα εκοβα την πρεζα και θα ειχα πολλα λεφτα τωρα και γνωριμιες με μουσικους διεθνους κλασης, τωρα θα επαιζα αλλα πραγματα.

 

δευτερη περιπτωση  Hooverphonic - 2 wicky, γιατι κατι δεν παει καλα με το κομματι, κανονικα θα επρεπε νε το ειχα γραψει εγω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δάσκαλε της εναλλακτικής, θέλω να πάρεις θέση, δεν είναι δυναμόν επειδή εγώ έβαλα τα κλάματα, να με αποκαλείς ασταθή και το συνάδελφο να τον περνάς στο ντούκου λαίμαι.

Πάρε θέση δάσκαλε, όσο είναι καιρός ;D ;D ;D

 

 

Αν πάντως σε παίρνουν τα ζουμιά με τον κυρΑντώνη, μην τυχόν και βάλεις να ακούσεις αυτό που έκανα post, γιατί σε βλέπω να πέφτεις από κάνα μπαλκόνι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου