Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση Peavey 6505+ η 5150ιι εκτός συνόρων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.blocket.se/stockholm/Peavey_6505__och_pedalbord_ska_bort_52038755.htm?ca=11&w=1&last=1

 

 

τσεκαρε φιλε κ εδω το λινκ,ειναι σουηδια....γυρω στα 800 τον δινει ο τυπος.δεν χανεις τιποτα να στειλεις ενα μαιλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπααα. Αν υποθέσουμε ότι βρεις κάποιον Άγγλο / Γερμανό που θα πουλήσει τον ενισχυτή του σε κάποιον Έλληνα που δεν έχει δει/μιλήσει ποτέ και τον κουβαλήσει μέχρι το ταχυδρομείο και εσύ από την άλλη, βάλεις τα λεφτά σε κάποιον που δεν ξέρεις για κάτι που δεν έχεις δει, μετά απλώς ελπίζεις και περιμένεις να έλθει ακριβώς αυτό που έχεις πληρώσει.

Απλά είναι τα πράγματα.

Αγάπη και πίστη στον συνάνθρωπο να υπάρχει.

 

Και εκει που μιλουσα με εναν φιλο και καναμε πλακα επι του θεματος για Αγγλια η Γερμανια , μου πεταξε μεταξυ σοβαρου και αστειου οτι μια αεροπορικη καποια στιγμη ειχε εισητηρια για Αγγλια με 12 ευρω.

 

Και εκει εφαγα φλασια... οτι θα μπορουσα να παω Γερμανια η Αγγλια , να κανω δοκιμη του ενισχυτη να κανω την αγορα χερι με χερι και μετα να τον ταχυδρομησω στον εαυτο μου. :)

 

Μπορει να μην ειναι στην πραξη τοσο απλα .... ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!! :)

 

 

@Loki : μια απορια μιας και εχεις ψαχτει στο ebay , αν υποθεσουμε οτι εχω βρει στο γερμανικο ebay εναν ενισχυτη απο ιδιωτη και τυχαινει να παρεβρεθω στην Γερμανια και ο τοπος διαμονης μου μπορει να ειναι ακομα και με τα ποδια απο τον πωλητη του ενισχυτη.... εκει τι γινεται???

 

Μπορω να παω να κανω την αγορα χερι με χερι και να παρακαμψουμε το ebay?

 

Η ειναι υποχρεωτικη η μεσολαβηση του ebay και η καταθεση χρηματων σε τραπεζα?

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να παω να κανω την αγορα χερι με χερι και να παρακαμψουμε το ebay?

 

Θα ερθει ο Ιμπεϊς και θα σε τσακισει στις σφαλιαρες,μετα θα σου κλεψει το μηχανακι και θα παει βολτα με τη γκομΙνα σου στο Μπουρναζι...

 

Ασε φιλΩς μη παιζεις με  αυτα τα πραματα ,ειναι επικινδυνα. 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να παω να κανω την αγορα χερι με χερι και να παρακαμψουμε το ebay?

 

Φίλε ούτε να τα σκέφτεσαι αυτά! Είμαι παντού και θα σε καταλάβω... Από τη στιγμή που μπήκε στο ebay το μηχάνημα αν δεν πέσει το ψιλό στην τράπεζα δεν βγαίνει από εκεί!

 

ΥΓ: Αν δεν έχετε το ψιλό να χτυπήσετε τη ΦΑΓΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι μια αεροπορικη καποια στιγμη ειχε εισητηρια για Αγγλια με 12 ευρω.

+ τα μεταφορικά μπρος πίσω από το αεροδρόμιο...Εάν η αεροπορική είναι η Ryanair....το αεροδρόμιο είναι τέρμα Θεού και τα μεταφορικά είναι πιο ακριβά από το αεροπορικό εισητήριο...Ένα κατιτίς δεν θα φάς?

Για τσέκαρε και την επιστροφή την ίδια μέρα (πόσο κάνει το εισητήριο, νομίζω πιο ακριβά από τον ενισχυτή ;D)....και ξαναέλα ;D

Αλλιώς πρόσθεσε και ξενοδοχεία.... ;)

 

Να συνεχίσω?....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ερθει ο Ιμπεϊς και θα σε τσακισει στις σφαλιαρες,μετα θα σου κλεψει το μηχανακι και θα παει βολτα με τη γκομΙνα σου στο Μπουρναζι...

 

Ασε φιλΩς μη παιζεις με  αυτα τα πραματα ,ειναι επικινδυνα.   

 

χα χα χα χα χα..... εσυ μαλλον ξερεις πιο πολλα για μενα απο το ιδιο το ebay. Να σε φοβαμαι... :P :P :P

 

Αλλα και συ κατευθειαν να με τρομοκρατησεις με τις ασχημες μεθοδους του egay.

Απλα ρωτησα ο Ανθρωπας , γιατι δεν ξερει τα 'terms' που εχει στους πωλητες... απο την στιγμη που βαζει ισως ενα Α κερδος να σου λεει οτι και να βγαλεις την αγγελια , σου κραταει ενα Α κοστος η οτι μπορει να σε βαζει ξερω γω σε 'μαυρη (και αραχνη) λιστα' πωλητων - χρηστων. Σεναρια απο τον πλανητη του E.T.

 

 

Φίλε ούτε να τα σκέφτεσαι αυτά! Είμαι παντού και θα σε καταλάβω... Από τη στιγμή που μπήκε στο ebay το μηχάνημα αν δεν πέσει το ψιλό στην τράπεζα δεν βγαίνει από εκεί!

 

ΥΓ: Αν δεν έχετε το ψιλό να χτυπήσετε τη ΦΑΓΕ

 

χα χα χα χα χα χα χα....

 

Για τσέκαρε και την επιστροφή την ίδια μέρα (πόσο κάνει το εισητήριο, νομίζω πιο ακριβά από τον ενισχυτή ;D)....και ξαναέλα ;D

Αλλιώς πρόσθεσε και ξενοδοχεία.... ;)

 

Να συνεχισω... ;

 

Οχι ενταξει ... καταλαβα ... μαλλον δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα. :P

Γ@μωτ. και ειχε παει η αδερφη της δικιας μου με το αμορε της Αγγλια , στους Maiden... να μην το ηξερα τοτε. :(

 

Γιατι δεν τον παιρνεις απο το παλικαρι εδω ?

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=179218

 

Με τον φιλο μιλαμε απο την πρωτη μερα που εβαλε την αγγελια (καιρο πριν).... σημερα απο σενα ειδα οτι εριξε την τιμη στα 1050. Μεχρι χτες προχτες την εβλεπα στα 1150.

 

Ευχαριστω. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει καλη τιμη ειναι στο 1000ρικο ο συγκεκριμενος ενισχυτης... Προσωπικα απο το να εμπλεκα σε ολη αυτην την ιστορια , θα τον επαιρνα απο ελλαδα , η απο τομαν... Ενω υπαρχει στις αγγελειες σε νορμαλ τιμη νομιζω εισαι καλλυμενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ρωτησα ο Ανθρωπας , γιατι δεν ξερει τα 'terms' που εχει στους πωλητες.

 

Oτι θες να μαθεις ειναι ΞΕΚΑΘΑΡΑ γραμμενο στη σελιδα του ebay.

 

Tα sales fees δεν τα πληρωνεις εσυ αλλα ο πωλητης.

 

Φυσικα το να σου πουλησει...ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή ΑΓΓΛΟΣ χωρις εξασφαλιση (δηλ. να του στειλεις τα λεφτα ) απο ΑΠΟΣΤΑΣΗ ενισχυτη ειναι ολιγον......αδυνατο...οποτε ΑΝ βρεις ενισχυτη εκτος ebay θα πρεπει να του στειλεις τα λεφτα μπροστα.

 

Για αυτο αλλωστε υπαρχει το ebay & τo paypal για να αξασφαλιζονται και οι ΔΥΟ πλευρες (αγοραστης-πωλητης) 

 

Τωρα απο την αλλη μας ρωτας εδω και 3 σελιδες να σου απαντησουμε συγκεκριμενα σε ενα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ σεναριο με δεκαδες ΕΙΚΑΣΙΕΣ...και μου σου ξου του...

 

στα ειπε αλλωστε και ο Αουδιοχωστας

 

Μπααα. Αν υποθέσουμε ότι βρεις κάποιον Άγγλο / Γερμανό που θα πουλήσει τον ενισχυτή του σε κάποιον Έλληνα που δεν έχει δει/μιλήσει ποτέ και τον κουβαλήσει μέχρι το ταχυδρομείο και εσύ από την άλλη, βάλεις τα λεφτά σε κάποιον που δεν ξέρεις για κάτι που δεν έχεις δει, μετά απλώς ελπίζεις και περιμένεις να έλθει ακριβώς αυτό που έχεις πληρώσει.

Απλά είναι τα πράγματα.

Αγάπη και πίστη στον συνάνθρωπο να υπάρχει.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αγαπάτε ρε, γι' αυτό και δεν εμπιστεύεστε. Με αγάπη μέχρι και ενισχυτή αποκτάς.

;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου