Προς το περιεχόμενο

19 χρόνια χωρίς τον Rory σήμερα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν σημερα λοιπον και το 'χαμε ξεχασει!

Μπραβο ρε συ Ρευ,εισαι δυναμη και χτυπας παντα σωστα. :)

 

Eνα παλιο που γουσταρω κι αγαπαω πολυ:

 

Kι ενα απο τα "νεοτερα" του σε μια live βερσιον που σκοτωνει:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να πεις, ότι και να γράψεις για τον Rory, την μουσική του και την δεξιοτεχνία του στην κιθάρα, θα είναι λίγο! Έφυγε νωρίς, αφήνοντας όμως (ευτυχώς) μεγάλο έργο πίσω του. Ένα από τα αγαπημένα μου......                                                                                                                           

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα βαλω βιντεακι αλλα ενα documentary για το μεγαλο Rory,για αυτους που δεν το εχουν δει και θα θελαν να μαθουν λιγα περισσοτερα για τον τεραστιο ιρλανδο!

http://youtu.be/1RVZ15JeBSM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσουν τα μνημόσυνα, ούτε το ότι το 99% των θαυμαστών του είναι οπαδοί ουτιδανών τύπων του στυλ Στρελούτσι-Παπαρούτσι κλπ βιρτουοζιτέ κατακάθια της ταστιέρας, τα οποία με συνοπτικές διαδικασίες χαρακτήρίζω ΦΡΙΚΙΑ.

Ου Ρόρις ήταν μια αυτόνομη προσωπικότητα και εγώ εκφράζω την άποψή μου, οπότε, ας μην αρπαχτούν τα φρικιά  ;D ;D ;D          μπλιαχ και αυτός ο μπασίστας, όσο καλός κι αν ήταν παιχτικά στο είδος, τόσο με έβγαζε το φρικιό στη φάτσα και τη σκηνική παρουσία.

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε νωρίς,...

 

"Για να ξαναγυρίσει.." ;D

;D ;D ;D                                                                                                                                  Πάντως πλάκα-πλάκα συγκινήθηκα. Ήταν το 1981 (14 χρονων παιδί) που τον είδα στο pale de sport, η πρώτη συναυλία που πήγα και, φυσικά, η καλύτερη! (Εξαιρείται βέβαια η ανάμνηση των Ματ :-[)  Θυμάμαι ήμουν στα 2-3 μέτρα μπροστά του καθηλωμένος :o  
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου