Προς το περιεχόμενο

Κερδίστε με την εθνική μας στο Μουντιάλ


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Αύτο είχε συμβεί κάποια στιγμή σε ένα μαγαζί με έπιπλα στην Αμερική. Έβαλε ο τύπος κάτι για την τοπική ομάδα, χωρίς όριο για αγορά επίπλων. Η ομάδα βγήκε μαγικά 1η και το μαγαζί έδωσε τσάμπα περι τα $200,000!

 

Τώρα θαύματα συμβαίνουν, αλλά μαλακίες όχι, οπότε εδώ τέτοια περίπτωση δεν υπάρχει, αλλά και πάλι, είναι μια καλή ιδέα, που έτυχε να βγει εδώ στο νοιζ ολίγον αργά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύτο είχε συμβεί κάποια στιγμή σε ένα μαγαζί με έπιπλα στην Αμερική. Έβαλε ο τύπος κάτι για την τοπική ομάδα, χωρίς όριο για αγορά επίπλων. Η ομάδα βγήκε μαγικά 1η και το μαγαζί έδωσε τσάμπα περι τα $200,000!

ο ρωμιος ομως δεν ειναι αμερικανακι

 

μου ηρθε τωρα τι εχει κανει ο op, εχει παιξει στοιχημα την εθνικη να παρει το μουντιαλ… οποτε σαν φιλαθλος υποστηριζει την εθνικη… και ας εχει να επιστρεψει λεφτα αν παρει το μουντιαλ… παλι κερδισμενος θα ειναι… πρεπει να εχει παιξει κανα κατοσταρικο… οχι 50 ευρω πιστευω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν προσδιορίζεται για ποια Εθνική μιλάει, η προσφορά ισχύει και για μας τους Αργεντίνους?

 

+11  ;D

 

Vamos Argentina!  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζεστε να γινει οπως το 2004....;;;;

Φαληρισε το μαγαζι μετα...

εκτος και να εχει παιξει στοιχημα την Ελλαδα οτι θα το παρει...

μονο τοτε θα την σωσει την παρτιδα.. ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα νιωθω σαν να με δουλευει ο τυπος μπροστα στα μουτρα μου και σε καμια περιπτωση δεν θα επερνα σοβαρα ενα τετοιο μαγαζι. Ειναι σαν να με λεει μ.....α στην ψυχρα και σιγουρα δεν σεβεται ουτε το μαγαζι του ουτε τον πελατη με τετοια γελοια προσφορα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H "προσφορα" του Audiomidi ειναι διφορουμενη. Ή εχουν τρελο χιουμορ ή μας δουλευουν κανονικα.

Κλινω προς το δευτερο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Προφανώς κάποιοι είναι σίγουροι για τις ποδοσφαιρικές "ικανότητες" της Ελλάδας και δεν πιστεύουν ούτε στο... φιλότιμο, που είναι το κρυφό "προσόν" της ομάδας μας, όπως μου είπε ένας φίλος. Κάποιοι άλλοι δεν έχουν χιούμορ, κάποιοι είναι απλά κακεντρεχείς και κάποιοι αδιάφοροι. Ολες οι απόψεις είναι σεβαστές.

Εγώ ανήκω στους πρώτους αλλά διαψεύστηκα το 2004.  ::) Το χάρηκα πολύ όμως!

Η παραπάνω προσφορά ισχύει όπως κι αν αισθάνονται μερικοί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Boss,το φιλότιμο έχει να κάνει με το αν θα πας να βοηθήσεις τον φίλο σου στη μετακόμιση.

Όχι με το σύγχρονο ποδόσφαιρο.

;D ;D ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου