Προς το περιεχόμενο

Τι μπακέτες χρησιμοποιείτε;


paraddidle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το λουστρο χρησιμευει ομως κ σε πολλα πραματα...ενα απο αυτα ειναι πχ να μην τραυματατιζεται το χερι,να μην δημιουργουνται blisters κτλ..εμενα πχ ιδρωνουν πολυ τα χερια μ,κ πιστευα οτι η προμαρκ θα νε για μενα...αλλα εκτος οτι δεν βρηκα καμια που να μαρεσει πολυ (εκτος απο του ringo starr) οποτε επαιζα με προμαρκ τα χερια καναν ολο blisters κτλ...απο την αλλη κ οι vater ειχαν αρκετο βερνικι δυστηχως αν και τωρα εβγαλε τις nude που νε χωρις βερνικι κ ειναι φοβερες ...τεσπα οι vic firth μου καθονται μια χαρα πλεων...ειναι οτι πρεπει με το βερνικι που χουν ωστε ουτε να γλιστρανε ουτε να δημιουργουν τραυματισμους στο χερι...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

AHEAD 7 με tape για το χερι!!! κορυφη

 

ο joey παιζει με 7Α kai o ulrich με 5Β.

παιδια ειναι ακριβες... αλλα αξιζει τον κοπο. μην το σκεφτεστε.. ειναι τελειες... αλλα αναγκαστικα με griptape.

 

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ!!!!!!

 

και τα ανταλλακτικα ειναι φθηνα. απο το να παιρνετε καθε βδομαδα μπαγκετες, μια χαρα ειναι.

 

αλλα τωρα νομιζω τις εχουν ακριβινει και αλλο. 50 νομιζω. και τα ανταλλακτικα γυρω στα 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει και κάτι γάντια για drummers, αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει καθόλου και δεν έχω ψαχτεί γενικά γιατί δεν έχω πρόβλημα με την ολισθηρότητα των μπακετών... Έχει κανένας σας εμπειρία πάνω σε αυτό το θέμα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw exw tis ahead 2b.35 eurwtis eixa parei apo to drumstore.ta antallaktika gia ahead exoun 7 eurw sto drumstore.phra prin ligo kairo.oso gia ta gantia den exw dokimasei alla poulaei kati gantia ahead sto drumstore.einai gia na mhn sou glistrane logika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλα τα γαντια, αν ομως σας βολεψουν. αν σας κατσουν καλα, σιγουρα θα μεινετε πολυ ικανονποιημενοι. Joey17 επειδη προφανως δεν διαβασες τους κανονες του forum, μην γραφεις σε greeklish.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...

εγω δοκιμασα προσφατα τις κοκκινες Vic Firth Dave Weckl αλλα γλιστραγανε πολυ.

Ετσι παραμενω στις Vater 5b.

Εχει να μου προτεινει καποιος κατι για γρηγορο παιξιμο,δηλαδη πιστευεται οτι αμα παρω 5α θα ειναι ποιο ελαφριες και θα παιζω ποιο γρηγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
vic virth 5b

 

Welcome

Good evening

Who are you?

What instrumend do you play?

Where are you from?

How old are you?

 

Μη δίνεις σημασία εξασκώ τα Αγγλικά μου...

 

Λοιπόν εγώ χρησιμοποιώ τελευταία, Vic Firth 5BN και X5B hickory φυσικά.

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα ειδα το dvd tou Jojo Mayer (Θεός) και τον δειχνει σε καποια φαση να προτεινει για practise κατι σιδερενιες μπακετες. Ξερει κανενας αν πουλανε τετοιες στην Ελλάδα?

P>to twirl or not to twirl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου