Προς το περιεχόμενο

Περιοδικα για keyboards


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω κολήσει με το αγγλικό Future Music. Το αγοράζω 10 χρόνια τώρα καθώς με ενδιέφεραν τα synths και μουσική με PC (αν και όλα αυτά τα χρόνια δεν ασχολήθηκα ενεργά με το σπορ, τώρα λέω να ξεκινήσω)..

Τα πρώτα χρόνια, στις σελίδες του κυριαρχούσε το hardware (synths και τα υνδιάζει και τα σχετικα), τώρα παίζει και πολύ software, αλλά μ'αρεσει που τα συνδιάζει και τα δυο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αυτοκαλωσορίζομαι ( :lol: ) στο noiz, αυτό είναι το πρώτο μου post. Επειδή από καιρό ήθελα κι εγώ να αρχίσω τη τακτική αγορά κάποιου καλού keyboard περιοδικού, και ήδη έχω καταλήξει στο "Keyboard Magazine", όποιος ξέρει, ας μου πει από πού μπορώ να το προμηθεύομαι κάθε μήνα. Ευχαριστώ. :wink:

www.myspace.com/dizzydizign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alter hoh για το keyboard magazine μπες στο www.keyboardmag.com όπου μπορείς να γίνεις συνδρομητής. Αλλιώς σε περίπτερα του κέντρου (Κολωνάκι, Σταδίου κτλ) με κίνδυνο όμως να έχει εξαντληθεί. Εγώ έγινα συνδρομητής πριν από τρία χρόνια και βρήκα την υγειά μου - και το περιοδικό στην πόρτα μου κάθε μήνα...

Α, και καλώς ήρθες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alter hoh για το keyboard magazine μπες στο www.keyboardmag.com όπου μπορείς να γίνεις συνδρομητής. Αλλιώς σε περίπτερα του κέντρου (Κολωνάκι' date=' Σταδίου κτλ) με κίνδυνο όμως να έχει εξαντληθεί. Εγώ έγινα συνδρομητής πριν από τρία χρόνια και βρήκα την υγειά μου - και το περιοδικό στην πόρτα μου κάθε μήνα...

Α, και καλώς ήρθες...[/quote']

 

Βασικά, πήγα στο site και είδα για τη συνδρομή, αλλά πηγαινοέρχομαι ανάμεσα σε Κυπαρισσία (μόνιμη κατοικία) και Πάτρα (Πανεπιστήμιο) οπότε υπάρχει η δυκολία σε ποια διεύθυνση να πω να το στέλνουν.

Τέσπα, σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και εδώ θα 'μαστε να τα λέμε... :wink:

www.myspace.com/dizzydizign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου