Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλός μπασίστας μου φαίνεται αυτός. Θα παει μπροστά...

 

Αυτο που δεν ξερω ειναι το τι μάρκα ειναι αυτο το μπασο που παιζει εδω... Θα ρωτήσω στο Noiz να μου πουν...

 

http://youtu.be/u2xpKzwZQs8

 

Ώρα για Nesbo και αρμανιακ. Τον βαρέθηκα τον Μινώταυρο και τα μπερμπερια...

 

Ελπίζω να βάλει ο Καταρρακτης καμία instrumental μουσικη δωματίου... Αλλιώς με βλέπω να καταφεύγω στο soundcloud όπου η συνάντηση με τον SF ειναι αναπόφευκτη...

 

Kalisperes

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αυτη τη στιγμη ακουω το νεο αλμπουμ του Neal Morse. Που δεν ειναι instrumental μεν, buuuuut ειναι πολυ καλο δε. 8) Ελεγα να ποσταρω το τριτο κομματι καπακι που λεγεται "Waterfall" και ειναι αφιερωμενο απο τον μαθητη (Neal Morse) στον Δασκαλο (Waterfall-K), αλλα μολις τελειωσε το τελευταιο κομματι του αλμπουμ και αλλαξα γνωμη. Θα ποσταρω λοιπον αυτο, που ειναι και μικρο, μονο 26:45. ;D

Θα σου προτεινα να το ακουσεις ολο, και μετα θα ποσταρω κατι instrumental.

Αλλα τωρα προηγειται το καλο πχιοτικο Prog Rock.image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την 27λεπτη κομματαρα δεν λεει....

Αλλα ακου την παρακατω κομματαρα που ειναι απο παλιοτερο αλμπουμ του μεγαλου Neal Morse. Αν δε σου αρεσει, χανω την δισκοθηκη μου. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα δεκαημερο παιζει σερι όλος ο δισκος, διαδεχομενος το On every street όσο είναι αναμμένο το κολλητήρι

 

[flash=200,200]

 

 

Χαιρετώ την παρέα :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη η χαρη σου ρε Ντινο. Με βαζεις και ψαχνω να βρω instrumental για σενα. Αν και υπαρχουν απειρα βεβαια, εμενα μου ηρθε στο μυαλο ενα ασυνηθιστο_για τον ιδιο_κομματι του Ryo Okumoto, του πληκτρα των Spock's Beard. Ελα που το YouTube δεν το εχει. Σιγα μη το ειχε... ::)

Ετσι το ανεβασα μολις τωρα. Ελπιζω να σου αρεσει. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου