Προς το περιεχόμενο

Ferrule Block


JohnTheDude

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εάν βλέπω καλά...ότι έχει παρουσιαστεί μέχρι τώρα απαιτεί routing στη κιθάρα ή δε βλέπω καλά?το είπε ο συνάδελφος βλέπω...οπότε σκέψου τη πιθανότητα και βαψίματος σε περίπτωση στραβής ;)

 

Δεν έχω δικές μου φωτο φίλε marathon,τη δική μου τώρα τη φτιάχνω και δεν έχουν γίνει ακόμα τρύπες για τη γέφυρα και τα ferrules,γι' αυτό και ψάχνω πριν γίνουν όλα αυτά.Επίσης την έχω πάει για tru oil οπότε και δε μ ανησυχεί το χρώμα σε περίπτωση στραβής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δικές μου φωτο φίλε marathon,τη δική μου τώρα τη φτιάχνω και δεν έχουν γίνει ακόμα τρύπες για τη γέφυρα

ωραία...έτσι πρέπει να κάνεις, όλες τις τρύπες και μαραγκοδουλιές πρίν τα βαψίματα. Έτσι είχα κάνει και εγώ στη δικιά μου

gig07.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία...έτσι πρέπει να κάνεις, όλες τις τρύπες και μαραγκοδουλιές πρίν τα βαψίματα. Έτσι είχα κάνει και εγώ στη δικιά μου

gig07.jpg

 

Πολύ καθαρή δουλειά και ωραία η τοποθέτηση στο battery box φίλε marathon!!!Μακάρι να αρχίσουν να τα τοποθετούν εκεί ή και στο control cavity και οι εταιρίες μαζικής παραγωγής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να αρχίσουν να τα τοποθετούν εκεί ή και στο control cavity και οι εταιρίες μαζικής παραγωγής...

να πούμε την αλήθεια...σε μία Tele, δεν έχουν κανένα λόγο να το κάνουν...μη κοιτάς που εμείς είμαστε ανώμαλοι ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές τα βέβηλα είναι και τα πιο ωραία ;).Προσωπικά πάντα μου άρεσε η high gain προσέγγιση σε κλασσικά σχήματα κι ας το θεωρούν πολλοί ανωμαλία! http://3.bp.blogspot.com/-nAeCSSLszIw/TvQA7Lm7U5I/AAAAAAAACuA/0T7wgUy5tjI/s1600/0134444780_frt_wlg_001.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου