Προς το περιεχόμενο

Αγορα laptop για home studio


gregory1979

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

σόρυ μου διέφυγε ότι το είχες αναφέρει...

(αυτός είναι ο λόγος που γράφω "αραιά" και τονίζοντας σημεία που θέλω να μην περάσουν απαρατήρητα)... :)

 

με μια γρήγορη ματιά (αν ψάξεις θα βρεις φαντάζομαι κι άλλες), εκτός της πρότασης του gdevelek που ήδη καλύπτει τις ανάγκες σου, αν ανέβεις σε τιμή (στο άνω όριο που έθεσες) σου προτείνω να εξετάσεις κι αυτό

 

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-hp-pavilion-15-n205sv-f5c65ea-156-asimi/prod5630268pp/

 

το οποίο διαθέτει περίπου 30% πιο γρήγορο επεξεργαστή (πράγμα σίγουρα χρήσιμο ειδικά αν ασχοληθείς και με το editing πλέον του recording)...

 

τέλος μη ξεχάσεις ότι στην αγορά ενός laptop σημαντικό ρόλο παίζει πλέον των "θεωρητικών" χαρακτηριστικών και η "προσωπική επαφή" με το hardware (εμφάνιση, βάρος, "άγγιγμα", γωνία θέασης της οθόνης, ομοιομορφία φωτεινότητας κλπ), οπότε την τελική απόφαση της αγοράς την παίρνεις αφού το πιάσεις πρώτα στο χέρι σου...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σόρυ μου διέφυγε ότι το είχες αναφέρει...

(αυτός είναι ο λόγος που γράφω "αραιά" και τονίζοντας σημεία που θέλω να μην περάσουν απαρατήρητα)... :)

 

με μια γρήγορη ματιά (αν ψάξεις θα βρεις φαντάζομαι κι άλλες), εκτός της πρότασης του gdevelek που ήδη καλύπτει τις ανάγκες σου, αν ανέβεις σε τιμή (στο άνω όριο που έθεσες) σου προτείνω να εξετάσεις κι αυτό

 

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-hp-pavilion-15-n205sv-f5c65ea-156-asimi/prod5630268pp/

 

το οποίο διαθέτει περίπου 30% πιο γρήγορο επεξεργαστή (πράγμα σίγουρα χρήσιμο ειδικά αν ασχοληθείς και με το editing πλέον του recording)...

 

τέλος μη ξεχάσεις ότι στην αγορά ενός laptop σημαντικό ρόλο παίζει πλέον των "θεωρητικών" χαρακτηριστικών και η "προσωπική επαφή" με το hardware (εμφάνιση, βάρος, "άγγιγμα", γωνία θέασης της οθόνης, ομοιομορφία φωτεινότητας κλπ), οπότε την τελική απόφαση της αγοράς την παίρνεις αφού το πιάσεις πρώτα στο χέρι σου...

 

 

ευχαριστω πολυ νασαι καλα.ειναι μια καλη επιλογη.αλλα θα ηθελα ο επεξεργαστης να ειναι πιο γρηγοροσ εκτος ανα ειναι υπερβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι laptop πάρεις κοίταξε να επεκτείνεις την εγγύηση στα 3 χρόνια

Ιδίως αν μιλάμε για HP.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου