Προς το περιεχόμενο

Angelos - White Sparrow


Mondegreen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι κακο οντως αλλα αν ειναι ετσι τα πραγματα με το ποστ ροκ θα ηθελα ακομα μια εικονα μια αλαγη ,λιγη ακομα διαρκεια με κατι διαφορετικο.

Βρες και κανα εφετζη κιθαριστα να τσονταρει ,θα παρει αλλη διασταση η μουσικη σου πιστευω.Εκτος αν το στυλ που θες ειναι τα πληκτρα που παιζεις και μονο αυτο.Οπως και ναχει καλο και οντως με καλη παραγωγη.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι κακο οντως αλλα αν ειναι ετσι τα πραγματα με το ποστ ροκ θα ηθελα ακομα μια εικονα μια αλαγη ,λιγη ακομα διαρκεια με κατι διαφορετικο.

Βρες και κανα εφετζη κιθαριστα να τσονταρει ,θα παρει αλλη διασταση η μουσικη σου πιστευω.Εκτος αν το στυλ που θες ειναι τα πληκτρα που παιζεις και μονο αυτο.Οπως και ναχει καλο και οντως με καλη παραγωγη.

 

Πειραματιζονται αρκετα σ αυτη τη μουσική... αλλα αν δε σου αρέσει, δύσκολα την ακούς... οι φίλοι πχ που είναι bitια κτλ δε τους άρεσε.... και λογικό γιατι και εγω τ θεωρώ βαριά μουσική... παραθέτω ενα κομμάτι  απ τους καλύτερους του είδους .... με αρκετή επανάληψη.. αλλα.... μουσική...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι Ελληνες one hour before the trip παιζουν καλο post rock αλλα πιθανον τους ξερεις.Τους ξερω τους sigus ros και νομιζω παλια ειχα δει και την ταινια τους.Γενικα δεν με χαλαει αυτη η μουσικη αλλα σιγουρα δεν ειναι στις τοπ προτιμησεις μου.Μου αρεσει πχ πιο πολυ το ποστ πανκ κτλ.Αλλα γενικα εχει και ζουμι και άπλα.Ψαχτη λοιπον και καλη τυχη με τις συνθεσεις και τις ιδεες σου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι Ελληνες one hour before the trip παιζουν καλο post rock αλλα πιθανον τους ξερεις.Τους ξερω τους sigus ros και νομιζω παλια ειχα δει και την ταινια τους.Γενικα δεν με χαλαει αυτη η μουσικη αλλα σιγουρα δεν ειναι στις τοπ προτιμησεις μου.Μου αρεσει πχ πιο πολυ το ποστ πανκ κτλ.Αλλα γενικα εχει και ζουμι και άπλα.Ψαχτη λοιπον και καλη τυχη με τις συνθεσεις και τις ιδεες σου.

 

Ναι ισχύει οτι εχει άπλα η μουσική... δε μενω σε ποστ ροκ.... σ ευχαριστώ παντς Johnny T

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου