Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση μικρου φτηνου λαμπατου ενισχυτη!


makeasolo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλσπερα  Νοιζαδες ! ;D

Ψαχνω  ενα μικρο ενισχυτακι(το πολυ 10-15  βατ) για το σπιτι και αντε και για κανενα  μικρο λαιβ.Θελω να ναι λαμπατος οπωσδηποτε και να  εχει ομορφο καθαρο καναλι καθως παιζω με πεταλια οποτε  θελω να  συνδιαζονται ομορφα και να  ακουγεται οπως πρεπει.

Γενικα  οτι παιζω  ειναι μη-μεταλ!Οποτε  το βρωμικο καναλι δεν το θελω  μπρουταλ και σκληροπυρηνικο!Μαλλον  για  μεταχειρισμενο παω  και το μεγιστο μπατζετ με δυσκολια ειναι τα 200ευρα!

Μερικες  απο τις  επιλογες  μου ειναι  οι : μπουγκερα ν5(εχω ακουσει  οτι -παλια τουλαχιστον-πολυ συχνα  θελανε  σερβις ),ο Laney CUB10,ο Blackheart Little Giant .

Δεν  εχω  ακουσει κανεναν απο κοντα .Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο παντως  ειναι  να ειναι  οσο γινεται πιο φτηνος σε συναρτηση με εναν αξιολογο ηχο!

Δωστε λοιπον τα φωτα σας  και τις προτασεις  σας οσοι  επιθυμειτε !

Ευχαριστω προκαταβολικα! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταιο τον εχω εδω και καποια χρονια (σε κεφαλη) και το ... μοναδικο του καναλι δεχεται παρα πολυ καλα μπροστα του τα πεταλια. 

Υπερβολικα καλο για τα λεφτα που κοστιζει θα τον χαρακτηριζα.

Για τους αλλους δεν γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φερνει κανεις  στην αθηνα  τους Blackheart Little Gianτ ;;; ???

 

Τους blackheart τους εβγαζε η crate αλλα εχει σταματησει η παραγωγή τους εδω και 2-3 χρονια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/vht_avsp16_special_6_valve.htm

To εχω ,ειναι καλο ,εγω αλαξα και τις λαμπες και εγινε καλυτερο αλλα ειναι μικρο ,καλο για σπιτι αλλα για λαιβ η προβα θελει καμπινα και μικροφωνο πιστευω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου