Προς το περιεχόμενο

Μήπως σας βρίσκονται 13 χιλιάρικα;


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

Για τα JB, πες μου πόσα (το "όλα" δεν είναι απάντηση!) και ποιας περιόδου θέλεις και δώσε μου διεύθυνση να στα στείλω! Είδες πόσο σ' αγαπάω βρε; ;D

 

Και late 60s και early 70s, μια χαρά είναι.

 

Βέβαια ένα pre CBS θα ήταν most welcome- σε βαθμό που θα έβαζα τη φωτογραφία σου πάνω από το τζάκι και από κάτω της πλακέτα που θα έγραφε My Hero  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και late 60s και early 70s, μια χαρά είναι.

Λέω (ή μάλλον λέμε  ;)) να κάνω κάποιο video blind τεστ με Fender 70s (assorted), νέα αλλά και noname (ή μάλλον "lesser" name) για να ξεφτιλιστούμε..... τι λες;  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λέω (ή μάλλον λέμε  ;)) να κάνω κάποιο video blind τεστ με Fender 70s (assorted), νέα αλλά και noname (ή μάλλον "lesser" name) για να ξεφτιλιστούμε..... τι λες;  ;D

 

Πολύ πιθανόν  ;D ;D ;D

 

Διότι ως γνωστόν, ακούμε με τα... μάτια  ;) ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διότι ως γνωστόν, ακούμε με τα... μάτια  ;) ;D

Ακριβώς ! 

Και λογαριασμό δεν δίνουμε.;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω (ή μάλλον λέμε  ;)) να κάνω κάποιο video blind τεστ με Fender 70s (assorted), νέα αλλά και noname (ή μάλλον "lesser" name) για να ξεφτιλιστούμε..... τι λες;  ;D

 

Εγώ είμαι μεσα, θα πέσει πολυ κλάμα... ;D

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θέλει καλό καθάρισμα από τα υπολείμματα...gak, αν και οι roadies δεν άφηναν τίποτα στη τύχη.

Αλλά αυτά είναι κουτσομπολιό. Λατρεύουμε Bonham. :)

 

Φαντάζομαι ότι ένα τέτοιο relic θα κρατήσει/αυξήσει την αξία του. Άσε που όταν έχει περάσει απ' τα χέρια του Bonzo δε σε πειράζει να το χρησιμοποιήσεις. Τί χειρότερο μπορείς να του κάνεις; :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι ένα τέτοιο relic θα κρατήσει/αυξήσει την αξία του. Άσε που όταν έχει περάσει απ' τα χέρια του Bonzo δε σε πειράζει να το χρησιμοποιήσεις. Τί χειρότερο μπορείς να του κάνεις; :D

Μπορεί να χει και το DNA του.

Μιας και μου περισεύουν €12Κ, με λίγη τύχη και λίγη υπομονή, τα εγγόνια μου πιθανόν να χουν έναν καλό ντράμερ στο γκρουπ τους.

 

Ψιτ τετράχορδοι, σ' άλλη παραλία! Εδώ μιλάμε για το ταμπούρο του Bonham.

Ιερόσυλοι! ;D

Πόσες χορδές κρύβετε κάτω από τα ταμπούρα σας εσείς;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που όταν έχει περάσει απ' τα χέρια του Bonzo δε σε πειράζει να το χρησιμοποιήσεις. Τί χειρότερο μπορείς να του κάνεις; :D

Δεν ξέρω... Εμένα προσωπικά με φοβάμαι. Χρησιμοποιώ 3 επίπεδα δυναμικών στο παίξιμό μου. Και τα 3 είναι fff  ;D

 

 

Μπορεί να χει και το DNA του.

Μιας και μου περισεύουν €12Κ, με λίγη τύχη και λίγη υπομονή, τα εγγόνια μου πιθανόν να χουν έναν καλό ντράμερ στο γκρουπ τους.

Αν είναι να κάθεσαι να μαζεύεις με μπατονέτες το DNA του Bonham για να το στείλεις στους γενετιστές, δεν μου το κάνεις δώρο εμένα που είμαι ήδη καλός ντράμερ; Και θα βάλουμε τα εγγόνια σου να κάνουν μπάντα με τα δικά μου. ;D  

 

Πόσες χορδές κρύβετε κάτω από τα ταμπούρα σας εσείς;

Trade secret...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου