Προς το περιεχόμενο

Στο υπόγειο (cigaret13)


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελέω απουσία τραγουδιστή, θα σας βάλω σε δοκιμασία να ξανακούσετε την φωνή μου! Τραγουδιστής δεν είμαι (ούτε κατά διάνοια) και ούτε θα γίνω ποτέ. Τότε γιατί τραγουδάς ρε ψώνιο, θα μου πείτε, έ όλο ινστρουμένταλ βαρέθηκα και είπα να αλλάξω παρουσία. Οι στίχοι ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα, προσωπικά είμαι "χαρούμενο και αισιόδοξο" άτομο ;) Όλα τα σχόλια δεκτά, εκτός από αυτά που αφορούν την Φωνή...... ;D                                                                                       https://soundcloud.com/cigaret13/basement

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν χρειάζεσαι τραγουδιστή, μια χαρά τα λες, λίγο θάρρος ακόμα χρειάζεται.

 

Μακάρι να έπαιζα τα μισά από όσα παιζεις!

 

 

Πολύ ωραίο!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη είναι πολύ ωραίο!

 

Αν εξαιρέσεις τον ελληνικό στίχο που δεν είμαι και πολύ φαν, όλα τα άλλα μ' άρεσαν πάρα πολύ. Ειδικά τα σόλο είναι φοβερά! Ίσως απ' τα καλύτερα σου για μένα. ;) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη συμφωνώ στο

τον ελληνικό στίχο που δεν είμαι και πολύ φαν
  αλλά τα Αγγλικά μου δεν φτάνουν για στίχους... :P οπότε συμβιβάζομαι με ότι ξέρω!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη συμφωνώ στο   αλλά τα Αγγλικά μου δεν φτάνουν για στίχους... :P οπότε συμβιβάζομαι με ότι ξέρω!

Και πολύ καλά κάνεις! Εγώ με το γράψιμο στίχων πάλι δεν το έχω καθόλου...μα καθόλου όμως. :-X :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε θαρρος μωρε κοτζαμαν αντρας-εδω τραγουδαμε οι εντελως αφωνοι-και βγαλε τη φωνη απο το υπογειο.

Ξερω οτι γινομαι κουραστικος που το ξαναλεω αλλα εχεις"καραμπινατο" υφος.

Και πραγματικα ωραια σολα(ειδικα το δευτερο)απο τα πιο καλα σου παιξιματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Tραγουδας πολυ ωραια

2.Τραγουδας πολυ αυθεντικα

3.Τραγουδας με ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ

4.Τραγουδας ΕΛΛΗΝΙΚΑ (ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ συν και πρεπει  να εχεις τα 2 και 3 για να το κανεις...μια και ειναι ΔΥΣΚΟΛΟ....αφου δεν καλυπτεσαι πισω απο "αγγλικους" στιχους που συνηθως δεν λενε...απολυτως τιποτα οσο καλα αγγλικα και να ξερεις... ;D)

5.Παιζεις τις καλτσες σου  ;D

6.Η παραγωγη ειναι λιγο της πλακας αλλα δεν πειραζει....

7.Το τραγουδι ειναι μια χαρα τραγουδι και με καλυτερη παραγωγη θα γινονταν τζετ.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου