Προς το περιεχόμενο

Noiz.gr Jam & G.A.S. '14 - After


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

 

Απο την καμερα του studio. ;D

 

Μιλάμε για πολυυυυυύ fusion τα αγόρια  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Η βραδιά ηταν άκρως πετυχημένη, ήταν υπέροχο που ξαναβρεθήκαμε και περάσαμε τόσο καλά.

 

Τα κάναμε όλα!!!  ;D ;D ;D

 

Συγχαρητήρια στον admin μας και όσους συντέλεσαν στην οργάνωση του εκπληκτικού event.

Ειμαι πολύ ευτυχισμένος που συνάντησα παλιούς αλλά και που γνώρισα νέους φίλους.

Πάντα τέτοια!!!

 

  ...

 

  Στο σημείο αυτό αισθάνομαι την ανάγκη μιας και έτυχε να είμαι  ο τυχερός της βραδιάς που πήρε το kompete 10 και το εχει σπίτι του  (ευτυχώς εφυγα ζωντανός στο τέλος και δεν μου την επεσαν και στο δρόμο, δυο αυτοκινητα με ακολουθούσαν αλλα καταφερα να ξεφυγω και να χαθω στη Θησέως, καλα που ηρθα με τη μηχανή ;D ;D),

 

  να ευχαριστήσω και το Noiz αλλα και την εταιρεία που εκανε την προσφορά του KOMPLETE 10, την γνωστή μας ΕΛΙΝΑ και τον φίλο-εκπρόσωπό τους που εστησε και συμετείχε στην παρουσίαση των νεων εξαιρετικών προϊοντων της NATIVE INSTRUMENTS.  Ηταν ευκαιρία να τα δουμε απο κοντά σε δραση και να τα δοκιμάσουμε και ευχομαι και αλλες εταιρειες να ακολουθήσουν το παράδειγμα ωστε να εχουμε πιο πλουσιες κληρώσεις.

( Την αλλη φορα οπωσδήποτε να κληρωθει και το controller για να το πάρω και αυτο σπίτι μου χαχαχαχαχχαααχαχαχα  ;D ;D ;D ;D)

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ήταν μια χαρά. Πρώτη φορά συνάντησα αρκετούς μασίστες ;D

Μου έκανε εντύπωση όντως που δεν είχαμε πολλούς τούμπανους.  Νέο είδος προς εξαφάνιση?

???

Επίσης μου κακοφάνηκε ότι το gathering ήταν αντρική υπόθεση. Μα τι γίνεται?

Όλες τραγουδίστριες μου γίνανε?

Cos συγχαρητήρια για το φάρδος σου αναμένουμε καινούργιες συνθέσεις με το λαχείο σου.

Γενικά πολύ χρήσιμες και ευχάριστες οι γνωριμίες. Μπράβο σε όλους μας!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε μάγκες πολύ το χάρηκα που σας είδα και γνώρισα απο κοντά αν και με τράβηξαν τα όργανα και δεν πολυ μιλήσαμε  ;D

Ηρθα μαζί με τους άλλους δύο διεθνείς και ντόπιους luthiers Hellfire- Thanozin να ακούσουμε τα οργανάκια μας πλάι σε άλλες ξακουστές εργοστασιακές και άλλα χέρια απ τα δικά μας και μπορώ να πω οτι εντυπωσιάστηκα με την ανταπόκριση :D

 

Ανδρέα Remali Frank: όχι μονο μας ψυχογράφησες σε dt και έγραψες κατι εύστοχο για όλους αλλά διάβασες και τη σκέψη μου

Ναί θα επεκταθώ κατασκευαστικά και στα τύμπανα(ψέμα) κανα ταμπουράκι μόνο γιατι δεν τη βρίσκω με τα έτοιμα ;D

 

Yameth και τα παιδιά του studio ευχαριστούμε πολύ!

Νεστορας ωραίος, longshadow δύναμη σε όλα, terrys εγγύηση, fusion παίξε απλά ρε φίλε,

Νίκος Parker άψογος, Gvour έπαιξες όταν έφυγα, HiFi Κώστας περιμένω και τη κορίνα με την χαλκοταινία, το γκρούπ στο βίντεο καταπληκτικό, όλοι οι πληκτράδες ζόρικοι δεν θυμάμαι τα ονόματα  ;D

 

Αντε και στο Noiz group festival έστω και στα τύμπανα ;D

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fusion παίξε απλά ρε φίλε,

Άλλαξε το "απλά" με το "χαλαρά" και είσαι μέσα.

Αν είμαι χαλαρός, όλα είναι απλά.

Χθες ...... :-\

 

Ένα μεγάλο "ευχαριστώ" σε όλους σας και ειδικά στον Yameth για όλα αυτά τα υπέροχα χθεσινά συμβάντα  ;D, και επίσης στα καταπληκτικά παιδιά του στούντιο.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Χθες ...... :-\

 

 

 

Χθες, τι... χθες; Δώκε και άλλο που σε λέω  ;D Και ελπίζω να έχουμε και οβίδεον από το jam μας- με τον συμπαθέστατο και άξιο, κατά συνθήκη τομαροκρούστη, George από τους Dukes  8)

 

ΥΓ: Και έχουμε υπερπαραγωγάς μπροστά μας (μέμνησο την χθεσινή συζήτηση με τους... ογκόλιθους κιθαρίστες).  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλέ και χαλαρέ μου πρώτη μούρη σ έχω :D

 

 

εμενα δεν με τραβηξε κανεις να παιζω? Παλι αυτος ο Σιαχάμης, χαχαχαχαχα

ναι και εμενα μου αρεσε η απλοτητα του fusion :-)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου