Προς το περιεχόμενο

The Beach. (cigaret13)


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου θύμισε λίγο Λάκη Παπαδόπουλο...

 

O ηχος του ολου πολυ ωραιος και ο ηχος του σολου το ιδιο,για τα γουστα μου ο πιο καλος που εχω ακουσει απο εσενα.

+10

 

Όχι μόνο ο ήχος, μου άρεσαν κι αυτά που έπαιξες, ακολουθούσαν ωραία τις συγχορδίες.

 

Ο συνολικός ήχος είναι σαφώς βελτιωμένος.

 

Το μπάσο όπως ειπώθηκε είναι ανύπαρκτο στη μίξη και η φωνή έχει κάποιες περίεργες καταλήξεις.

Πέρα από αυτά το βρήκα πολύ καλό.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το μπάσο όπως ειπώθηκε είναι ανύπαρκτο στη μίξη και η φωνή έχει κάποιες περίεργες καταλήξεις.
Λοιπόν κάποια στιγμή, λίαν συντόμως, θα το ξανατραγουδήσω (μάλλον ψιθυριστά ::)), θα βγάλω τα delay από τις ρυθμ. κιθάρες και θα ΔΥΝΑΜΩΣΩ το μπάσο. Ο Λάκης, πάντως, απ τους αγαπημένους μου Έλληνες τραγουδοποιούς. Ευχαριστώ Σπύρο και Γιώργο  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κάποια στιγμή, λίαν συντόμως, θα το ξανατραγουδήσω (μάλλον ψιθυριστά ::)), θα βγάλω τα delay από τις ρυθμ. κιθάρες και θα ΔΥΝΑΜΩΣΩ το μπάσο.

  Quote στον εαυτό μου...... ;D ;D ;D    Τό'πα και τό'κανα. Έκανα ότι λέω παραπάνω (και μερικά ακόμα) και το ξανανέβασα. Τώρα όποιος θέλει να το ξανακούσει το λινκ υπάρχει στο πρώτο ποστ αλλά και εδώ:  https://soundcloud.com/cigaret13/the-beach
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Quote στον εαυτό μου...... ;D ;D ;D    Τό'πα και τό'κανα. Έκανα ότι λέω παραπάνω (και μερικά ακόμα) και το ξανανέβασα. Τώρα όποιος θέλει να το ξανακούσει το λινκ υπάρχει στο πρώτο ποστ αλλά και εδώ:  https://soundcloud.com/cigaret13/the-beach

 

Για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον, το κομμάτι ανέβηκε level. Εύγε.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον, το κομμάτι ανέβηκε level. Εύγε.

    Αφιερωμένο....... ;D ;D ;D                                                                                                                        https://www.youtube.com/watch?v=CtQgGJH-s40
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αφιερωμένο....... ;D ;D ;D                                                                                           

 

Now you're talkin'

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμένο....... ;D ;D

Now you're talkin'

   

Εντάξει, οι επιρροές .... φαίνονται! ;D ;D ;D ;D ;D ;D                                                                                                                                                       

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως βελτιώθηκε το κομμάτι Φώτη!

Και τα φωνητικά βγήκαν καλύτερα και το μπάσο έδωσε έναν ωραίο τόνο. Οι ρυθμικές μια χαρά μου ακούγονται κι έτσι. ;)

 

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στράτο ο Πετρέλης είναι legend :o, φυσικά και με έχει επηρεάσει 8)

Όλους μας Φώτη. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Είναι όντως καλύτερο το κομμάτι έτσι! :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου