Προς το περιεχόμενο

Interstellar - Music


ex-guitalele

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο λογος ειναι καταρχην γιατι ολα αυτα οχι μονο ειναι wild υποθεσεις αλλα και αντιεπιστημονικα και ο λογος που υπαρχουν στην pop κουλτουρα ειναι γιατι εξαπτουν την φαντασια.

εγω παντως  γιαυτο ακριβως βλεπω ταινιες επιστημονικης φαντασιας οσο πιο κουφο λογου χαρη, τοσο πιο καλο … στα περισσοτερα δραματα μιλανε πολυ και π#@$ονται  λιγο, στα πολεμικα και τις περιπετειες νικανε παντα οι καλοι … τι να δεις, τελευταια ειχα ξεκινησει τις ταινιες τρομου ως που ειδα το the ring και τα παρατησα, με χαλασε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εμένα μ' αρέσουν οι ταινίες φαντασίας. Επιπροσθέτως δεν καταλαβαίνω τι πείραξε την κουφή λεοπάρδαλη η προπαγάνδα της νάσα. Εμένα με αρέσει. Στηρίζω την αύξηση χρηματοδότησης της από τον αμερικάνικο προϋπολογισμό. Ζητούμε με γράμματα στους βουλευτές μας ανάλογα προγράμματα στην Ευρώπη. Όλα βέβαια θα πρέπει να προσανατολίζονται με την αποίκηση του διαστήματος. Μπορεί να γίνει. Το λέει κι ο Χόκινγκ.

Η μόνη λύση για την διαιώνιση του ανθρώπινου είδους βρίσκεται στα άστρα. Και σε όσο πιο πολλά τόσο πιο καλά.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη λύση για την διαιώνιση του ανθρώπινου είδους βρίσκεται στα άστρα. Και σε όσο πιο πολλά τόσο πιο καλά.

 

Δεν πέφτει λόγος στο ανθρώπινο είδος για το αν θα διαιωνιστεί ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου