Προς το περιεχόμενο

νεα κυκλοφορια Villagers of Ioannina City


degdekis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα Sir πολύ κρίμα . :-) Εμένα μου  αρέσουν πολύ - ίσως κ λόγω καταγωγής . Όμως το καλοκαίρι που τους είδα δεν με ενθουσίασαν ζωντανά .Ειχαν όμως ήδη πολλά live στην πλάτη τους και το απέδωσα  στην κούραση . Το στοίχημα των παιδιών θα ειναι στην δική τους δουλεια . Σ αυτό που ήδη κάνουν πάντως ...τα σπάνε !!!

 

 

Sent from The Dark Side Using The Force

 

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο...εγω τους είδα στη νηκίσιανη, ένα χωριό έξω απο τη καβάλα και ήταν πραγματικά συγκλονιστικοί και γεμάτοι ενέργεια! κ ήταν προς το τελος του καλοκαιριού ή αρχες φθινοπωρου δεν θυμάμαι ακριβως...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Αύγουστο τους είδα στο River of Souls στον Αχέροντα . Επειδή τους γουσταρα- κ γουστάρω - και ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ να τους δώ κ live δεν πήρα το ίδιο που είχα πάρει απο το cd τους . Και επειδή αυτό ειναι περίεργο - τα live έχουν περισσότερη ενέργεια απο την ηχογράφηση - το απέδωσα στο φόρτο εργασίας - πολλά live - που όντως είχαν τότε .

 

 

Sent from The Dark Side Using The Force

 

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι VIC είναι μπαντάρα καθότι σέβονται και μπορούν να παίξουν σωστά (και με ΠΑΡΑ πολύ καλή παραγωγή - να μην ξεχνιόμαστε) την καταπληκτική πρωτογενή κληρονομιά της Ηπειρώτικης (ναι, προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ) δημοτικής / πεντατονικής που μπορεί να παντρευτεί και να συγγενέψει με σύγχρονα ακούσματα (χωρίς και καλά εθνικ δηθεμ ταχαμ σαχλαμάρες - κατ' εμέ -  στύλ Ελένης Δήμου).

 

Το ρεμπέτικο τους δεν μου πε πολλά αλλά έπρεπε να κάνουν και κάπου αλλού ένα άνοιγμα γιατί με μεταποίηση δεν θα πάνε (για πολύ) μακριά. Θέλει και καινούρια μοντέλα το αδηφάγο κοινό. Και πρέπει να αρχίσουν να τα ψάχνουν.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου