Προς το περιεχόμενο

Car Lisence Blues


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κομματαρα!

 

ραδιοφωνικο σουξε!:)

Τετοια πεσμου Σακη ,αντε να βγαλουμε κανα φραγκο.Απο την μουσικη ειμαι μεσα με το κεφαλι λεμε χαχαχααχα

Σουραίους !!! :-)

ΡΕμαλι το Σουραιος φανταζομαι ειμαι μια μιξη της σουρας και του ωραιου χαχαχαχα.Φχαριστω ρε ρεμαλι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειο!

Και ΑΚΡΙΒΩΣ οσο χρειαζεται.

Σου ευχομαι να γραψεις ΑΚΟΜΑ συντομοτερα κομματια (κατι ηξεραν οι Beatles & οι Ramones)

Και οχι μονο και κατι soulies απο τα 60΄ς ολο τετοιες διαρκειες ειχαν και γινοταν σουξεδακια.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βαρεθεί να σου γράφω ότι μου αρέσουν τα κομμάτια σου. Δεν ξανασχολιάζω τίποτα μέχρι να ανεβάσεις καμιά μάπα οπότε και θα μπω να γράψω εκτενέστατη αρνητική κριτική. ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μαριε και ομως σημερα αν και λιγο τραβηγμενος απο τα γυρω γυρω του σαββατοκυριακου,πηγα και την ηχογραφησα.Θελει δουλεια ακομα το ασμα  αλλα ο ηχος που πηρα ηταν αλλο πραμμα.Και περα απο αυτο σημερα που τζαμαραμε με ενα φιλο πεντακαθαρα χωρις πεταλια και σουξου μουξου ηταν γαμω.Ειναι σαν να την περιμενε ο ενισχυτης χρονια και δεσανε.Τωρα ζαχαρωνω ενα τουινακι.Αμα κατσει την καναμε λαχειο.Τουμπανο μιλαμε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Σαμυ,Ηλεια ,Σπυρο σας ευχαριστω πολυ εναν προς εναν για τα καλα σας λογια.Χαιρομαι που σας αρεσε.Αφου με πριζοσατε ολοι σας εδω με τα σχολια σας και το εκανα κλιπακι.Κλασικα αμερικανια αμαξια και γκομενες.ΔΕν ειμαστε για πολλα σεναρια.

Νατο

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου