Προς το περιεχόμενο

Orange Bass Terror 500W Χαμηλο σημα στην εξοδο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα να δεις που αυτοί δεν κάνουν πλάκα όταν λένε 3 χρόνια εγγύηση!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς ίδια περίπτωση με εμένα, το έχω ξαναδημοσιεύσει στο noiz. Πριν 2 χρόνια μου έστειλαν καινούριο engl screamer επειδή λίγο πριν τη λήξη της τριετούς εγγύησης δεν δούλευε ένα ρελεδάκι! Μη σου φανεί περίεργο αν σου στείλουν καινούριο ενισχυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξε να γινει σωστη δουλεια στη συσκευασια ετσι ωστε να παει αθικτος. Πιστευω ο θωμας σου εστειλε σε mail οδηγιες για την συσκευασια.

 

εχω μεγαλη εμπειρια στην συσκευασια λογω τις εργασιας μου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις που αυτοί δεν κάνουν πλάκα όταν λένε 3 χρόνια εγγύηση!  ;D ;D

 

Ναι καθολου πλακα αψογοι επαγγελματιες,ακομα κ στην περιπτωση που βρεθει ανοιγμενο-πειραγμενο το προιον σου λενε κ το κοστος επισκευης εξαρχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Λοιπον εχθες παρελαβα τον ενισχυτη επισκευασμενο απο τον θωμα,δεν χρεωθηκα τιποτα απο επισκευη λογω εγγυησεως.Αψογα συσκευασμενος το μονο ψεγαδι που βρηκα ηταν οτι το καλυμμα της μιας λαμπας ειχε φυγει απο την θεση του,πιθανως οφειλεται στη κακη διαχειρηση του δεματος απο την dhl.

Αυριο θα τον δοκιμασω κ ''επισημα'' με την καμπινα στο στουντιο να ακουσω κ τις καινουργιες λαμπες που του εβαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου