Προς το περιεχόμενο

Isn't she lovely (acoustic)- Vasmar


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Wow! Ρε παιδια με συγκινειτε..Δεν το περιμενα να γουσταρετε τοσο.Χαιρομαι που το χαρηκατε :D Μου φτιαχνει τη μερα αυτο το κομματι και νομιζω αυτη η αισιοδοξια περασε και στο recording τελικα.                                                              Στρατο/Σταυρο: ειδικα εσεις μη μιλατε! Αιντε.. :-*  Περικλη: Ναι απο πατρα ειμαι ,καλα θυμασαι! Δεν ξερω αν εχουμε παραδοση σε καλους μουσικους,αλλα σιγουρα εχουμε παραδοση σε κακη μουσικη νοοτροπια εδω ..χαμου!                         (συγχωρεστε με για το ατακτο κειμενο,ειμαι απο κινητο)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος, ρε μαν!

 

:)

 

 

Γραψε κομματια.Κανε μουσικη,κανε αλμπουμ. :)

 

 

Το αυτό.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω που να μην  ειπώθηκε.......

Αριστος!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περικλη: Ναι απο πατρα ειμαι ,καλα θυμασαι! Δεν ξερω αν εχουμε παραδοση σε καλους μουσικους,αλλα σιγουρα εχουμε παραδοση σε κακη μουσικη νοοτροπια εδω ..χαμου!                        (συγχωρεστε με για το ατακτο κειμενο,ειμαι απο κινητο)

-------------------------------------------------------------------------------------

Ειπαμε οτι ειμαι ο ''μισος'' απο Πατρα αλλα και ολοκληρον να με μετρησεις παλι ''χαμουτζης''

Βγαινω!!Γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε!! ;D ;D

Για την κακη μουσικη νοοτροπια δηλωνω αγνοια (μιας και δεν μενω εκει..xαμου!!)

Προχωρα εσυ τα κομματια και τις δουλειες σου εστω και με μουσικους απο αλλη πολη!!

Μαλλον αρχιζω και αντιλαμβανομαι τι σε ταλανιζει (εχω διαβασει και την Αγγελια σου !!)

Ισως να μπορεσω να σε βοηθησω( βοηθηκω εις την local (τοπικη διαλεκτο !!) Τα λεμε και με pm!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου