Προς το περιεχόμενο

κατασκευή Dumble Overdrive Special


David Gilmour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρίν απαντήσω ,να υποθέσω ότι αναφέρεσαι για αυτούς που έχεις δοκιμάσει σε κλώνους D-ODS όχι σε ορίτζιναλ που ξεκινούν από τα 60.000-65.000$

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πρίν απαντήσω ,να υποθέσω ότι αναφέρεσαι για αυτούς που έχεις δοκιμάσει σε κλώνους D-ODS όχι σε ορίτζιναλ που ξεκινούν από τα 60.000-65.000$

 

Όχι, αναφέρομαι σε original. Ο ένας μάλιστα μου είχε προσφερθεί σε "τιμή ευκαιρίας" κατά τη γνώμη του πωλητή, την οποία τη θεώρησα εντελώς παλαβή και την απέρριψα, μετά από λίγο όμως όχι μόνο πουλήθηκε σε άλλον αγοραστή,αλλά τον μεταπώλησε με ένα κέρδος της τάξεως του 30%. Ήταν από τα μεγαλύτερα λάθη μου, τι να κάνουμε όμως, άνθρωποι είμαστε και μ@λακίες κάνουμε, είναι στο DNA μας το έχω αποδεχτεί πλέον...  ;D

 

Εν πάση περιπτώσει, παρακολουθώ το project σου με μεγάλο ενδιαφέρον.

 

(συγνώμη για την αργοπορημένη απάντησή μου)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά. Πρέπει να έχεις κάνει πολύ μελέτη για το θέμα.

 

Περιμένουμε με αγωνία τη συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αναφέρομαι σε original. Ο ένας μάλιστα μου είχε προσφερθεί σε "τιμή ευκαιρίας" κατά τη γνώμη του πωλητή, την οποία τη θεώρησα εντελώς παλαβή και την απέρριψα, μετά από λίγο όμως όχι μόνο πουλήθηκε σε άλλον αγοραστή,αλλά τον μεταπώλησε με ένα κέρδος της τάξεως του 30%. Ήταν από τα μεγαλύτερα λάθη μου, τι να κάνουμε όμως, άνθρωποι είμαστε και μ@λακίες κάνουμε, είναι στο DNA μας το έχω αποδεχτεί πλέον...  ;D

 

Εν πάση περιπτώσει, παρακολουθώ το project σου με μεγάλο ενδιαφέρον.

 

(συγνώμη για την αργοπορημένη απάντησή μου)

 

έχω κάνει μια δική μου μελέτη που βασίζεται σε στοιχεία Μπλούντο 75% , Robben Ford model 20% και τέλος δικά μου 5%

P1020043.thumb.JPG.da02529d1fd761cad6a5df92104087c5.JPG

P1020044.thumb.JPG.7642053057d7c20e21f4f533a789cc13.JPG

P1020045.thumb.JPG.2025606ee6bce37852a66094f7db0186.JPG

P1020046.thumb.JPG.da1a85d250c00bb4c6f031a2a50e6336.JPG

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να ακούσουμε... ;)

Αν ακούγεται όπως φαίνεται, θα είναι καλά τα μαντάτα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου