Προς το περιεχόμενο

Αγορά macbook


den_exw_gafer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Ποιοί είναι οι αναγνωρισμένοι πωλητές της apple στην ελλάδα? Κάποιο κατάστημα που θα προτείνατε? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτίμησε κάποιο μεγάλο πολυκατάστημα-αλυσίδα τύπου public, ηλεκτρονική, κωτσόβολος κτλ έχουν καλύτερη εξυπηρέτηση-τιμές και άμεσο στοκ απέφυγε τα πολύ μικρά συνοικιακά γιατί υπάρχουν και περιπτώσεις λόγω πολύ περιορισμένων τεμαχίων να έχουν ανοίξει από πριν συσκευασίες για demo και να δίνουν b-stock.

 

από όπου και να το πάρεις από τη στιγμή που θα είναι καινούργιο σε κάλύπτει η εγγύση αγοράς με την επίσημη απόδειξη.

 

http://www.skroutz.gr

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα! αυτή την στιγμή είναι κάποιοι φίλοι διακοπες αμερική πιστεύετε πως αξίζει να το πάρω ιντερνετικά και να το στείλουν σε αυτούς, ώστε να μου το φέρουν?? Φοβάμαι τη συμβατότητα φορτιστή και σχετικά με την εγγύηση. Πάντως κι εγώ τείνω σε κάποιο γνωστό κατάστημα, αν όχι απο αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπορείς να εξηγήσεις τι θέλεις να πεις με αυτό;  :)

Τίποτα, 4 χρόνια πριν ιστορία, σε δουλειά να βρισκόμαστε - άτιμη κενωνία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάλιστα! αυτή την στιγμή είναι κάποιοι φίλοι διακοπες αμερική πιστεύετε πως αξίζει να το πάρω ιντερνετικά και να το στείλουν σε αυτούς, ώστε να μου το φέρουν?? Φοβάμαι τη συμβατότητα φορτιστή και σχετικά με την εγγύηση. Πάντως κι εγώ τείνω σε κάποιο γνωστό κατάστημα, αν όχι απο αμερική.

 

Η μόνη διαφορά σε αυτό που θα αγοράσεις από την Αμερική σε σχέση με αυτό που θα αγοράσεις από τοπικό κατάστημα είναι ο ακροδέκτης του φορτιστή που μπορεί να αντικατασταθεί με αντίστοιχο apple ακροδέκτη από οποιαδήποτε συσκευή (π.χ. από τον φορτιστή ενός παλιού iphone).

Επίσης θα απουσιάζουν οι Ελληνικοί χαρακτήρες από τα πλήκτρα (κάτι το οποίο θεωρώ θετικό).

Επίσης, κανονικά θα πρέπει να το δηλώσεις και να πληρώσεις φόρο εισαγωγής αλλά το τι θα κάνεις εξαρτάται σ' αυτή την περίπτωση από εσένα (please ας μην επεκταθούμε).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου