Προς το περιεχόμενο

ehx 44 magnum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά!  Θελω να πάρω το συγκεκριμένο power amp  για να το χρησιμοποιώ σε προβες κλπ με το kemper.Ο λογος ειναι καθαρά το κουβάλημα. Υπάρχει κάποιος που να το έχει χρησιμοποιησει σε πρόβα με drummer , bass,και αλλη κιθάρα και να καταφερε να τα βγάλει πέρα., κυρίως στο καθαρό ηχο χωρίς ανεπιθύμητες παραμορφωσεις.Εαν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία ας αναφέρει. εκτός εαν υπάρχει κατι άλλο ετσι portable ας προτείνει.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου προτείνω να ψάξεις να βρεις μεταχειρισμένο το Crate PowerBlock

 

Όσο κυκλοφορούσε είχε περί τα 150Ε καινούριο, τώρα μτχ. κοστίζει.... το ίδιο, αφού το ζητάνε πολλοί, αποσύρθηκε από την αγορά για λόγους όχι εμπορικούς αλλά αναδιοργάνωσης της εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γνωριζω το  crate απλα καποιοι  απο οτι διαβαζω δεν είναι ευχαιστημενοι απο θεμα ήχου. Εγω προσωπικά δεν το εχω ακούσει οποτε δεν μπορω να εχω αποψη. Αντίθετα για το ehx λενε ολοι κολακευτικά σχόλια για το θέμα ποιοτητας ήχου ,αλλα καποιοι λενε οτι δεν κάνει για πρόβα. Η ενταση του δεν επαρκεί.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για το ΙΔΙΟ θέμα χρησιμοποιώ Power Engine Tech21 που ειναι και σουπερ καμπινούλα και ανάλογα το event κουβαλάω κεφάλι ή απλά το pedalboard μου ή και τα δύο μαζί!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου