Προς το περιεχόμενο

Αir Crash


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ενα αρχαιο ινστραμενταλ με λιγα φωνητικα χαχααχα.Το διαστημα που πειραματιζομουν με διαφορα μπλιμπλικια και δεν ηθελα να γραφω σολα και μαλακιες.

  Το θεμα ειναι εμπνευσμενο απο την Ισπανικη ταινια Ο  Ατρωτος αν θυμαμαι καλα τον τιτλο.Οποιος εχει δει το εργο θα πιασει και τα λιγοστα στιχακια.Αυτα ευχομαι να σας αρεσει και ευχαριστω.

AiR_CrAsH.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου ρε γείτονα με τα ωραία σου...... ;D.  Λοιπόν, το project σου αρχίζει μια χαρά, cool μπασογραμμή, ωραία ουά φανκέ κιθάρα, synth περάσματα μες το κλίμα. Μου τα χαλάει λίγο στην γέφυρα που μου φάνηκε παράταιρη, στο τελευταίο μέρος (σαν να βαρέθηκες ::)) και στα φωνητικά που είναι πολύ χαμηλά και δεν κατάλαβα τίποτα. Για πειραματισμός καλό, βάση ίσως για κάτι πιο ολοκληρωμένο.

δεν ηθελα να γραφω σολα και μαλακιες
  :o :o :o :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξω απ' τα ακούσματά μου και πέρα απ' αυτά που μας έχεις συνηθίσει αλλά μ' άρεσε. Μπράβο Γιώργη! :D

Ευχαριστω Δημητρο!!

  Ενα αρχαιο ινστραμενταλ με λιγα φωνητικα χαχααχα.Το διαστημα που πειραματιζομουν με διαφορα μπλιμπλικια και δεν ηθελα να γραφω σολα και μαλακιες.

  Το θεμα ειναι εμπνευσμενο απο την Ισπανικη ταινια Ο  Ατρωτος αν θυμαμαι καλα τον τιτλο.Οποιος εχει δει το εργο θα πιασει και τα λιγοστα στιχακια.Αυτα ευχομαι να σας αρεσει και ευχαριστω.

Φωτη μα η γεφυρα ειναι το ζουμι ρε φιλε απο λα μινορε ρε μινορε παει στην ουσια σε φα μινορε και δεν τρεχει καστανο αρμονικα .Μακαρι να ειχα εμπνευση να κανω και αλλα τετοια αλλα μας εφαγε το ροκ εν ρολλ μετα.Οταν το ειχα φτιαξει παντως ειχα παρει το καλυτερο φιντμπακ ακομα και απο μπλουζαδες.Τεσπα αμα αρχιζω να σκλαιζω το συρταρι εχω απο σοουλ και ρεγγκε μεχρι λαικα αλλα λεω ασε καλυτερα .Στο τελος θα μας κρεμασουν τι φανελα και ειμαστε πιτσιρικαδες ακομα.Τωρα να δεις τη σχημα φορμαρω πανω .Τεσπα αντε καλη αάγξ σημερα .Η ακροδεξια τον πουλο.ξερω δεν επιτρεπονται πολιτικα σχολια αλλα ας το σβυσουν.Ζητω ο Ανδρεας σορυ Αλεξης ηθελα να πω αχχαχαχαχααχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well done,Γιώργο, παιδί μου!

 

:)

 

φανκια με μπόλικη δόση ψυχεδέλειας, που μου θύμισε soundtrack απο αστυνομικές σειρές του '70.

 

Η γέφυρα, δε, απογειώνει το κομμάτι!

 

Και πάλι, δηλώνω fan.

 

:)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well done,Γιώργο, παιδί μου!

 

:)

 

φανκια με μπόλικη δόση ψυχεδέλειας, που μου θύμισε soundtrack απο αστυνομικές σειρές του '70.

 

Η γέφυρα, δε, απογειώνει το κομμάτι!

 

Και πάλι, δηλώνω fan.

 

:)

 

To ξερω Γιαννη ειμαι ιπταμενος αλλα οχι τζεντλεμαν που λεει και ο συνονοματος Ζωρζ Πιλαλας.Ασχετο ετσι ηθελα να το πω, εχω μεθυσει με την χαρα της ητας χαχαχαχαχα.

  Συνφωνω για τη γεφυρα και το ανατολιτικο σχετικα θεματακι που παιζει το σηκουενσερ .Κατα τα αλλα ορθως ειναι ενα φανκ κομματι γραμμενο σε καργα φανκ ρυθμο.Το φανιλικι παει και αναστροφα στις δικες ιδεες που ανεβαζεις να το ξες.

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου