Προς το περιεχόμενο

Κι όμως! Μικροί παίζαμε και Ροκ :)


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

  Ειχαμε μια κουβεντα εχτες με ενα φιλο κιθαριστα για πεταλια και stacking, οποτε σημερα εβγαλα καπως μερικα drive απο την ντουλαπα και επαιξα με distortion (πραγμα που σπιτι συμβαινει περιπου μια φορα τη δεκαετια  ;D), Στη φαση που ειμαι δοκιμαζοντας τα καινουργια μικροφωνα προεκυψε αυτο το κλιπακι. .. φυσικα πιτσιρικας επαιζα σε μεταλ μπαντες (εχω και ibanez εποχης  8) )

 

τα drive εδω ειναι περιεργως ενα sansamp blonde, και ενα blackstone overdrive, καρφι στον allesandro rottweiler, δυστυχως σε εντασεις πολυκατοικιας.. >:(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σού'κανε τίποτα το όργανο και θες να το πνίξεις? ;D ;D ;D  Πολύ σφίξιμο βρε παιδί μου......φοβήθηκα μην σπάσεις την ταστιέρα-μπράτσο :o :o :o  Πάντως είσαι παιχταράς και αυτό φαίνεται!  Και απ'ότι είδα την καταβρήκες...... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Χε χε  ;D ευχαριστώ παιδιά..

 

Σού'κανε τίποτα το όργανο και θες να το πνίξεις?

Είναι λόγω χαμηλής έντασης και λίγου drive, κάπως.. δε βγαίνουν οι ρημαδες οι νότες. Μεγάλη πίκρα άμα είσαι του distortion (για σένα η για τους γείτονες :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου