Προς το περιεχόμενο

Charming Fraud


meatismurder94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οριστε ενα κομματι που γραψαμε με την αδερφη μου  8)

 

https://soundcloud.com/galandriel-1/charming-fraud

 

Πειτε γνωμες, αποψεις, θα το εκτιμουσαμε πολυ

Οποιαδηποτε συμβουλη ειναι ευπροσδεκτη  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε πολυ  :D Σκεψου οτι τα μονα αληθινα οργανα ειναι η κιθαρα και ... η φωνη! Τι συμβουλες θα εδινες?  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο προσοχή στα φωνητικά-ένταση που αυξομειώνεται- και λίγο περισσότερη προσοχή στη παραγωγή.

Μάλλον οι Βέλβετ, αποτελούν σημείο έμπνευσης, με ολίγον από Μπίλτις, αλλά μου είναι οικεία και αγαπημένα ακούσματα και γι αυτό με αρέ πουλί αυτό το αισιόδοξο και γεμάτο φρεσκάδα άσθμα.

  Περιμένω συνέχεια  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια και ναι ειναι γεγονος οτι τα μεσα που διαθετουμε ειναι πενιχρα(μια κιθαρα και μια φωνη στην πραγματικοτητα και οτι μπορουμε κανουμε).Αγαπαμε τη μουσικη πολυ.Θα υπαρξει και συνεχεια σαφως  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τον stamkosk και με τον Μητσο σε ολα.

Θελει δουλεια αλλα ειναι γλυκυτατο.

Δεν ειμαι για να δινω συμβουλες αλλα ως ακροατης καθαρα,αν επρεπε κατι να φτιαξω,ειναι σε καποια σημεια τη φωνη για να παταει καλυτερα στον τονο-η χροια μ'αρεσει πολυ-και θα αφαιρουσα η ισως αλλαζα λιγο το μπαλανς και τις εντασεις στα οργανα για να μην "γεμιζει" τοσο σε σημεια.

Να ειναι λιγο πιο αδειο και "ξεκουραστο".

 

Παρ'ολα αυτα ειναι ιδιαιτερο και ομορφο κι ετσι.

Μπραβο σας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρή ερώτηση: με μικρόφωνο από headset ακουστικών γράψατε;

Αν η φωνή στεκόταν πιο καλά από σωστή ένταση, eq και κυρίως ήχο θα είχατε άλλο κομμάτι στα χέρια σας.

Η πρώτη εντύπωση είναι καλή. Δουλέψτε το.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επρεπε κατι να φτιαξω,ειναι σε καποια σημεια τη φωνη για να παταει καλυτερα στον τονο-η χροια μ'αρεσει πολυ-και θα αφαιρουσα η ισως αλλαζα λιγο το μπαλανς και τις εντασεις στα οργανα για να μην "γεμιζει" τοσο σε σημεια.
Έτσι!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'στε καλα ολοι παιδια!!!Το κομματι ηχογραφηθηκε με μικροφωνο των 15 ευρω οποτε βγαλτε τα συμπερασματα σας. Για την παραγωγη θα το προσεξω αν και ειναι λιγο δυσκολο καθως δεν εχω και πολυ εμπειρια  >:( Με audacity η ηχογραφηση, παρεπιπτοντως  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'στε καλα ολοι παιδια!!!Το κομματι ηχογραφηθηκε με μικροφωνο των 15 ευρω οποτε βγαλτε τα συμπερασματα σας. Για την παραγωγη θα το προσεξω αν και ειναι λιγο δυσκολο καθως δεν εχω και πολυ εμπειρια  >:( Με audacity η ηχογραφηση, παρεπιπτοντως  :P

 

Μη τρελαίνεσαι με τα 15 και τα 1025 ευρά, αν η ιδέα είναι καλή και με πενιχρά μέσα απογειώνεται...............η εμπειρία πάλι στο τομέα της παραγωγής είναι ζόρι αν δεν υπάρχει, αλλά αυτό λύνεται με την επιμελή ενασχόληση. Θα με πεις μουσική παίζω, δεν θέλω να γίνω παραγωγός. Είναι γεγονός αυτό, αλλά στις μέρες μας με τα μέσα που υπάρχουν, οφείλουμε να γίνουμε και παραγωγοί, έστω και εκ του προχείρου 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου