Προς το περιεχόμενο

Abraxas καλεί Freedom :-)


Abraxas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει πιά κιθαρα... :D

 

Μετά το 3ο δεκαλεπτο στα χέρια μου ελιωσε σαν ζελέ φράουλα... 8O

 

R.I.P. 8)

 

ΥΓ: τώρα σφουγκαρίζουμε το πάτωμα γιατί κολλάει... :lol:

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HCL Ε?καλοοοοοοοοο.αντε abraxa περασε τη κιθαρα ενα χρωμα και μετα ξυσε μερικα σημεια ωστε να φαινεται οτι εχεις αλλο απο κατω και θα εχεις μια super relic :P :P :P :P :P :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παραδίδεις στον Freedom τον Διαβρωτή (βοήθεια μας) και την Δευτέρα παιρνεις ένα relic του '55... :wink:

 

Freedom αν δε προλαβαίνεις, εσύ δώσε και μερικές κιθάρες σε μένα για relicing :)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει πιά κιθαρα... :D

 

Μετά το 3ο δεκαλεπτο στα χέρια μου ελιωσε σαν ζελέ φράουλα... 8O

 

R.I.P. 8)

 

ΥΓ: τώρα σφουγκαρίζουμε το πάτωμα γιατί κολλάει... :lol:

 

Τι Ph έχει ο ιδρώτας σου φιλαράκο? Σίγουρα όλα τα T-Shirt σου το καλοκαίρι θα έχουν κάτι τεράστιες τρύπες κάτω από τις μασχάλες αφού τρώει το μέταλλο φαντάζομαι το ύφασμα.Και ΠΡΟΣΟΧΗ μην ιδρώσεις πάνω σε καμιά κοπέλλα γιατί αλλοίμονό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παραδίδεις στον Freedom τον Διαβρωτή (βοήθεια μας) και την Δευτέρα παιρνεις ένα relic του '55... :wink:

 

Freedom αν δε προλαβαίνεις' date=' εσύ δώσε και μερικές κιθάρες σε μένα για relicing :)[/quote']

 

Ανοιξαμε και σας περιμένουμε... :D

 

Relicing Technologies Elvad-Freedom LTD... 8)

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι Ph έχει ο ιδρώτας σου φιλαράκο? Σίγουρα όλα τα T-Shirt σου το καλοκαίρι θα έχουν κάτι τεράστιες τρύπες κάτω από τις μασχάλες αφού τρώει το μέταλλο φαντάζομαι το ύφασμα.

 

Να στο θέσω ως εξής...

 

Εχω "κάψει" 2 δερμάτινα μοτοσυκλετιστικά παντελονια' date=' ένα racing δερματινο μπουφάν (το οποιο αντεξε 2 επισκευες και οταν λεμε επισκευες μιλαμε για αλλαγή τμηματων δερματος) και δερματινα γαντια που να αντεξαν πανω απο 6 μήνες δεν υπαρχουν (να έχω πετάξει και 15 ζευγάρια)... 8O

 

Και ΠΡΟΣΟΧΗ μην ιδρώσεις πάνω σε καμιά κοπέλλα γιατί αλλοίμονό της.

 

Μπααααα, η γυναίκα μου τον λατρευει αυτόν τον ιδρώτα...είναι τόσο καυστικός που καιει το λίπος της (οχι οτι εχει αλλά λεμε τωρα)... :oops:

 

Τι Βόδιλάϊν και μαμακίες... :D

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου