Προς το περιεχόμενο

Σιχαίνομαι το καρναβάλι


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντα το σιχαινόμουν και πάντα θα το σιχαίνομαι. Αυτό το πλαστικό κιτσαριό , τις ντεμέκ Βραζιλιάνες, τα "διονυσιακά" έθιμα του κώλου, τα κακοφτιαγμένα "άρματα", όλο το πακέτο, απλά το σιχαίνομαι.

Ουφ το είπα και ξαλάφρωσα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κ μενα ποτε δεν μου αρεσε...θεωρω οτι ειναι μια ''εφευρεση'' για να μην μιζεριαζει ο κοσμος μεσα στο καταχειμωνο κ να ''σπαει΄΄ την μονοτονια μεταξυ Χριστουγεννων κ Πασχα.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000

Η αποθέωση του κίτς που συντηρείται υπό την δικαιολογία του "έθιμου" για να κάνουν σεφτέ τα μαγαζιά των τοπικών κοινωνιών.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ μενα ποτε δεν μου αρεσε...θεωρω οτι ειναι μια ''εφευρεση'' για να μην μιζεριαζει ο κοσμος μεσα στο καταχειμωνο κ να ''σπαει΄΄ την μονοτονια μεταξυ Χριστουγεννων κ Πασχα.... :P

 

+1000...!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Δεν το βλεπω τοσο ακραια το θεμα ,εχω περασει κανα δυο καλες αποκριες ,αλλα γενικα και μενα δεν θα λεγα οτι με συγκινει.Ποτε δεν ενιωσα οτι εχω χασει κατι που δεν πηγα στην Πατρα ενω ολοι κατεβαιναν ,αλλα παλι ποτε δεν μου αρεσαν οι οχλαγωγιες και τα παρτυ πχ που καναν θραυση στα 90ς.Μου αρεσουν οι σπιτικες συγκεντρωσεις ,τα τζαμαρισματα ,τα μπαρ και ποτε τα μεγαλα κλαμπ.Αρα και γω το καρναβαλι εμεινα σπιτι ,με τις κιθαρες μου ,εχω και προβιτσα σημερα και ολα καλα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου