Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τους εχω και σε πακετο,Πιστολιζει ;D:

 

Εγώ φίλοους για το καλό σου το λέω πως δεν πρέπει να πίνεις όλη μέρα μπάφους σε χαλάνε. Μπορεί να είσαι φρικιό, αλλά λυπάμαι να σε γλιέπω νέο άνθρωπα να μας εύχεσαι καλά χριστούγεννα μες το κατακαλόκαιρο.

  Απολύεσαι  ;D ;D ;D

 

Άντε και Χρήστος ασβέστη παλιόφρικα  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. δε φτάνει που είσαι γραία σα της Σαμοθράκης τα πανιά, τις βάθρες, τα κατσίκια.

2. δε φτάνει που είσαι γεροντοφρικουλίτσα και το παραδέχεσαι.

  Έρχεσαι να μας διαδώσεις και ανυπόστατες φήμες, πως κάποτε τάχα ήξερες κάποιον πανκ κλπ κλπ.

        Ιστορίες γι αγρίους με μπάφους δλδ καλή μου γεροντοφρικουλίτσα, αλλά φευ, ο καλός ο πανκ σέβεται τις γραίες και τους γέροντες.

Ο θεός της αγάπης να σας έχει καλά μανδάμ φρικου-Λίτσα και σας και τους συνομηλίκους σας λαίμαι  ;D ;D ;D

 

1.Μάλιστα!Του παρελθόντος αιώνος όπως έχω ματαδηλώσει δημοσίως!

2.Ουδέποτε δήλωσα ότι είχα γνωριμίες τοιούτες......

3.Ανταποδίδουμε τις ευχές και ελπίζουμε ο θεός της αγάπης να φροντίσει και τα αθώα ερίφια από κάθε νοσηρή και ειδεχθή επιθυμία!Amen! ;D ;D ;D

μπεεεεεε

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα πάει θα τα εξαφανίσομεν όλα τα φρικιά κάποια μέρα, μέχρι τότενες και μέχρι να φτάσω Λήμνο κι αν δε βουλιάξει το παπόρο τα λαίμαι λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικη συνθεση, ευφανταστη ενορχηστρωση, καταπληκτικη σκηνοθεσια με γρηγορες εναλλαγες εικονων, μα πανω απ'ολα, η αστειρευτη ενεργεια και η δυναμικη σκηνικη παρουσια που μονο ενας Ricky King εχει.

Για να ελεγξω τις αντοχες σας....image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου