Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα τι φωναρα ειχε ο Phil Mogg,δε λεω για τα τεχνικα αλλα για την ουσια της υποθεσης(τελικα τον τραγουδιστη για τη χροια και το ποσο σε πιανει στην ψυχη και απο το λαιμο τον γουσταρεις).

  Πές αλεύρι.... ;) ;D 8)            Άντε ακόμα ένα αγαπημένο, πού'χω να το ακούσω χρόνια...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κάτσε Γιώργο γιατί (ειλικρινά...) τώρα αρχίζουν τα δύσκολα! Εγώ κιθάρα παίζω (λαίμαι τώρα ::)) τι δουλειά έχω με μίξεις και παραγωγές....;

Ξες οτι σε καταλαβαινω αλλα τωρα πια και οι μειξεις σου ειναι μια χαρα(απο οσο ακουω και βασει του οτι ειμαι ασχετος ;D).

 

Την εποχη που επαιζε ο υιος Bonham στα τυμπανα.

 

 

 

Γουσταρω Status,τους ειχα δει λαιβ οταν ειχαν ερθει στο Ειρηνης και Φιλιας νομιζω.

Ειχε κοπει και δυο φορες το ρευμα στην αρχη του λαιβ αλλα δεν καταλαβαιναν τιποτα.

Τα εσπασαν!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μόλις επέστρεψα απ'τα πανέμορφα βουνά της ορεινής ναυπακτίας και το καταπληκτικό μου σπιτάκι που φωνάζω όσο θέλω και κοπανάω την κιθάρα όσο δυνατά θέλω,(έχω και κάτι πεζούλες για πούλημα  ;D ;D ;D),ας μείνω με την ατμόσφαιρα.... ;D ;D ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ!Ήρθε αυτός......πάλι καλά που έβαλε κομμάτι της προκοπής.... ;D

Φλώρος ο μποναμάς(ας) αλλά το καθαρίζει ο West ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου