Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άσε ρε Ντίνο, οχτώ+ (8+...) Ευρώ την μέρα θέλω μόνο για τα τσιγάρα μου ο Μ@λ@κ@ς..... >:(

Έχει κατι φτηνά και εξαίσια καπνά ο ληστοσυμμοριτης... τουλάχιστον αυτο μου λέει ο digisilence... Αν δε βαριέσαι να στρίβεις ειναι καλη άκρη... (Εγω σιχαίνομαι το στρίβειν... Ειδικά οταν οδηγώ) - α, ναι... Επίσης απαγορευεται το παράνομο download...

 

Με αρέσουν πολυ τα νήματα στα οποία συμμετέχει ο kwstas79... Εχω διαβάσει ΟΛΑ του τα ποστ, και εχω ξεπατώθει στο γέλιο με πολλα εξ αυτών... Εχει πέσει ο τύπος στη μαρμίτα του απόλυτου χιουμορ, μικρος, λαιμαι - καλησπέρα Κωστα

 

Καλησπέρα waterfall (με Κ)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποιοι επαέ ομιλούν περί στυγνής εργοδοσίας..............Τη Δευτέρα στη περιοχή που κινούμε όλα τα κατεστήματα αργούν λόγω εορτής. Παρότι δγλεύω αρκετά Σάββατα το χρόνο χωρίς να είμαι υποχρεωμένος και χωρίς να αμείβομαι, θεώρησα πως λογικά το ότι τη Δευτέρα δεν θα εργαστώ για λόγους που δεν φέρω ευθύνη- όπως πχ όταν το αμάξι είναι για σέρβις- θα πληρωθώ κανονικά. Φευ με ζήτησαν να αιτηθώ άδεια  ;D ;D ;D

  Γι αυτό σας πεθαίνω στη δγλειά κοπρόσκυλα και σας απολύω κάθε λίγο και λιγάκι παλιοκιουρατάδες λαίμαι, για να συνηθίζει η μούρη σας στη χώμα ρε  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχτώ+ (8+...) Ευρώ την μέρα θέλω μόνο για τα τσιγάρα μου ο Μ@λ@κ@ς..... >:(

Δυο πακετα τη μερα δηλαδη. Μια χαρα εισαι!okay.gif Εγω οταν το εκοψα το 2007 καπνιζα 4 πακετα 25ρια (100 τσιγαρα) τη μερα. smoker.gif

Τεσπα...

 

Hello Dinosp/Cigaret13/Samy/Mr Zaiko. glasses9.gif

 

image.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ρε Ντίνο, οχτώ+ (8+...) Ευρώ την μέρα θέλω μόνο για τα τσιγάρα μου

 

Λοιπόν Φωτη,

 

Μιας και έθιξες το θεμα των χρημάτων...

 

Να υπένθυμισω οτι κάθε χρονο καπνίζεις:

 

α) 2 American standard stratocaster (μια με rosewood και μια με maple μανίκι), ή

β) 2 fender deluxe reverb RI, ή

γ) 1.4 Rickenbacker 4003, ή

δ) 4.8 Strymon timeline, ή

ε) 5 nights in White satin...

 

 

Οπως θα είδες

 

a) δεν κανω αναφορές σε tele και gibson, γιατι δεν τις πολυπαω (προς το παρον)

β) αποκρύπτω επιμελώς τα περι των δικών μου καπνών και πνευμάτων...  ;D

 

Τα λέμε αργότερα... (Η Ρώμη άκυρη... η Ροδόπη επίσης... Home, sweet home)

 

Enjoy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου