Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Aγαπαμε Huey Lewis!Τα σπαει.

Πετα τις ολες Λακη και παρε φυσαρμονικες.Χωρανε και στις κωλοτσεπες και ειναι και πιο "μουρη". ;D ;D

 

 

'Εχω.

Εχω και το λετζεντάρυ 520DX "green Bullet"...πράις του μούβ.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους τέλειωσα τα γραψίματα, έμεινε η μίξη κ.τ.λ...από ένα καινούριο-παλιό μου track.......το μόνο κακό είναι ότι "μοιάζει πολύ" (δεν το έκλεψα, απλώς μοιάζει...) με το παρακάτω αγαπημένο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yep gvour...Bryce... 8) :)

 

Περα απο ολα τα υπολοιπα,τι ωραια "νοτια" φωνη που εχει. :)

 

Επιτέλους τέλειωσα τα γραψίματα, έμεινε η μίξη κ.τ.λ...από ένα καινούριο-παλιό μου track.......το μόνο κακό είναι ότι "μοιάζει πολύ" (δεν το έκλεψα, απλώς μοιάζει...) με το παρακάτω αγαπημένο

Τελειωνε το και βαλτο ρε Φωτη να το ακουσουμε,μη μας φτιανεις τσαμπα.

 

Μα τι φωναρα ειχε ο Phil Mogg,δε λεω για τα τεχνικα αλλα για την ουσια της υποθεσης(τελικα τον τραγουδιστη για τη χροια και το ποσο σε πιανει στην ψυχη και απο το λαιμο τον γουσταρεις).

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε Γιώργο γιατί (ειλικρινά...) τώρα αρχίζουν τα δύσκολα! Εγώ κιθάρα παίζω (λαίμαι τώρα ::)) τι δουλειά έχω με μίξεις και παραγωγές....; https://www.youtube.com/watch?v=RQvcHZ7ndEw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου