Προς το περιεχόμενο

Alex Hutchings - Do the chicky duck , John koutsikas (cover)


koutsx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδία ...παραθέτω ενα κλιπάκι με ένα cover που έχω κανει σε ενα κομμάτι του Alex Hutchings!ελπίζω να σας αρέσει και κάθε σχόλιο δεκτό! enjoy!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχάς θέλω να παρατηρήσω ότι έχεις μεγάλη άνεση στη ταστιέρα.

Κατά 2ον, σου αρέσει μουσικά αυτό που έπαιξες;. Δεν μιλάω για βαθμό δυσκολίας που σίγουρα είναι μια πρόκληση για έναν έμπειρο κιθαρίστα όπως εσύ. Δηλαδή θα σου άρεσε να το ακούσεις και να τη βρεις;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω για τον op,αλλά εμένα μου αρέσει πάρα πολύ σαν άκουσμα. Ατμοσφαιρικότατον. Και το παίξιμο φυσικά,  πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα παιδιά...αρχικά ευχαριστώ για τα σχόλια...προσωπικά εμένα με εξιτάρει αυτό δηλαδή το πώς καταφέρνει κάποιος να αλλάζει μελωδίες πάνω στα changes και συγκεκριμένα ωραίες μελωδίες...πιστεύω δεν είναι θέμα να την βρίσκω αλλα θέμα προσωπικού γούστου και φυσικά αν σε κάποιον δεν αρέσει είναι πάλι ευπρόσδεκτό!

Φιλικά

Γιάννης Κούτσικας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος, και ωραίος ήχος :)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου