Προς το περιεχόμενο

Asterix


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να κάνω δώρο το πακέτο με όλα τα άλμπουμ του Asterix αλλά δεν ξέρω ποιά καταστήματα το έχουν. Ξέρει κανείς που θα το βρω;

 

Thanx :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολύ πιθανό να το έχει στο fnac...Αλλίως αν δεν το θες στο ελληνικα υπάρχει και το amazon που πολλοι ψωνίζουν βιβλία κτλ...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά προτίμηση στα αγγλικά θέλω να το βρω. Έψαξα στο Amazon αλλά δεν βρήκα πακέτο με όλα.

 

Δεν είναι κάποιο επίσημο πακέτο απλά μερικά μαγαζιά το κάνουν πακέτο και στο προσφέρουν σε πολύ καλύτερη τιμή απ'το να τα αγόραζες ξεχωριστά. Παλιότερα τα είχα δει σε 2-3 βιβλιοπωλεία αλλά όταν ξαναπήγα πρόσφατα να τους ρωτήσω δεν το είχαν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο τον εκδοτη (η μαμουθ κομιξ δεν ειναι ακομα?) αυτοι στανδαρ θα ξερουν τι κυκλοφορει και που :wink:

αν και αλλη ομορφια εχει να τα ψαχνεις ενα ενα:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτηκα αλλά τα θέλω κατά προτίμηση στα αγγλικά και απ'ότι ξέρω η Μαμούθ είναι υπεύθυνη μόνο για τις ελληνικές εκδόσεις. Τώρα παίζει και να κάνω λάθος αλλά θα κατεβώ κέντρο απόψε και άμα δε βρω κάτι τους παίρνω τηλέφωνο.

 

Ναι, ένα-ένα να τα βρω είναι και ο καλύτερος τρόπος να χάσω μερικά περιττά κιλά :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου