Προς το περιεχόμενο

Van Halen LIVE 2015


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μονο εμενα δεν αρεσε ο Roth τελικα?Στο you really got me πχ ειναι εκτος τοπου και χρονου.Ξεχναει τα λόγια,φαλτσαρει,και ειναι εκτός χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μονο εμενα δεν αρεσε ο Roth τελικα?Στο you really got me πχ ειναι εκτος τοπου και χρονου.Ξεχναει τα λόγια,φαλτσαρει,και ειναι εκτός χρόνου.

 

Όχι ότι έχω καμιά ιδιαίτερη συμπάθεια στη μπάντα, αλλά ο άνθρωπος έπαιζε με μια μύτη ανοιγμένη στα 2. Στα δεύτερο post του Βαγγέλη ο Kimmel λέει ότι έκανε 14 ράμματα μετά το show.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Van Halen ήταν το αγαπημένο μου γκρούπ όλη την εφηβεία μου και μέχρι σήμερα χαίρομαι να ακούω και να παίζω τα κομμάτια τους .

 

Αλλά αυτό πάει πολύ.

 

Ο David είναι θλιβερή καρικατούρα του παρελθόντος ,πάντα ήταν γελοίος αλλά τότε γέλαγες και είχε πει τα καλύτερα κομμάτια τους.Τώρα δεν τον αντέχω.

 

Χαίρομαι για τον Eddie ξεπέρασε το πρόβλημα και είναι μιά χαρούλα αλλά, νομίζω του κόστισε περίπου 30 χρόνια εξέλιξης .ίσως είμαι άδικος αλλά ένας από τους ευρηματικότερους κιθαρίστες της  γενιάς μου πιστεύω θα έπρεπε να εμφανίζεται και να έχει κάτι περισσότερο από τα κόλπα που έκανε 40 χρόνια πριν.

 

Δεν ξέρω, μπορεί αυτή η μουσική να πρέπει να παίζεται live από δεκαοχτάρηδες σε πάρτι δεκαοχτάρηδων ,μπορεί απλά να φταίει που δεν είμαι δεκαοχτάρης .

Το περίεργο είναι ότι βλέπω σημερινά live των Rush και δεν έχω κανένα πρόβλημα .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000!!

εχεις δικιο- προτιμω να τους βλεπω σε βιντεο οταν ηταν στα νιατα τους και να με πηγαινουν πισω 30 χρονια παρα τωρα που ειναι καριικατουρες των εαυτων τους!!Ειδικα η ''μαιμου'' ο Roth !! Γεραματα!!και γελοια μαλιστα!!

Αυτο συμβαινει με πολλα παλια συγκροτηματα!!Δεν ξερουν οτι πρεπει να σταματησουν αφου δεν εχουννα δωσουν τιποτα καινουργιο!!

Οι Rush εχουν εξελιχθει μουσικα /παικτικα /συνθετικα γιαυτο και τους βλεπεις / ακους ευχαριστα οπως και πολλα αλλα Progressive συγκροτηματα -ανανεωνονται μεσα απο καινουργια η εξελιγμενα πραγματα!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ότι έχω καμιά ιδιαίτερη συμπάθεια στη μπάντα, αλλά ο άνθρωπος έπαιζε με μια μύτη ανοιγμένη στα 2. Στα δεύτερο post του Βαγγέλη ο Kimmel λέει ότι έκανε 14 ράμματα μετά το show.

Κάποιοι που γράφουν τη γνώμη τους θα ήθελα να μάθω μετα απο τετοιο χτύπημα αν θα περπάταγαν κιόλας, όχι να κάνουν show και μετα 14 ράμματα....

Ε ρε τι άλλο θ ακούσουμε   ;D ;D ;D ;D

Δεν λέω για σενα Bill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥδεποτε υπηρξα μεγαλος φαν της μπαντας (παροτι οφειλω να πω οτι προκειται για τεραστιο κιθαριστα και ας μην ειναι επισης της αρεσκειας μου) αλλα πραγματικα χαιρομαι να βλεπω καποιον μετα απο σοβαρα προβληματα υγειας να ειναι ακομα ορθιος.....

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου