Προς το περιεχόμενο

Sometimes


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Η μονη κλικα ειναι ο ενας παραγωγος κι ο μπασσιστας-ονοματα δε λεω-που συνομοτουν

για να βαζουν σε καθυε κομματι σλαπιες.

Αλλα θα το συντριψω αυτο πριν γιγαντωθει.Ξερω που μενουν! ;D

 

Χμμμ... ευτυχώς που υπάρχει ο Στράτος και αποσαφηνίστηκε το μπέρδεμα.

 

Το κομμάτι είναι άλλο κομμάτι και όχι αυτό που γράψαμε τελευταίο- το οποίο έχει γκάζια κιθάρες.

 

Μαθαίνω λοιπόν ότι ο συνθέτης/κιθαρίστας/τραγουδιστής έγραψε άλλες κιθάρες (με γκάζια) στο Sometimes εκ των υστέρων  :o  ;D με αποτέλεσμα να το μπλέξω με το επερχόμενο (δεν θυμάμαι τίτλο, αλλά είναι μια Sabbathο-σαουθιά που γαζώνει), το οποίο ελπίζω να το ακούσουμε σύντομα.

 

Και σε αυτό είναι που έγραψα με το Odyssey.

 

Οπότε η τάξη αποκαταστάθηκε και τα τσίπουρα είναι back in menu  8)

 

Μα είπα και εγώ... τέτοιο κενό μνήμης;  ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξερω που μενουν! ;D

Σε προκ(σ)αλώ λοιπόν την Τετάρτη στην συγκέντρωση των "απολυμένων καθαριστριών Σάμυ Παράγκα", να βροντοφωνάξουμε όλοι μαζί

"ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΑΔΗΦΑΓΟ ΑΙΜΟΡΟΥΦΗΧΤΡΑ MANAGER ΣΑΜΥ". ;D ;D

 

Το ρεπερτόριο θα είναι .... Ελληνικό, με πολλά μπάσα. :D

 

Μεγάλη Τετάρτη με ... μεγάλες έβδομες. :D

 

Δεν θα υπάρχει κουνουπίδι. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά γουστάρω πολύ (το ξέρει κι ο Σταύρος αυτό και μπορεί να επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου).

Αν μπορω λεει...

Κατα βαθος εισαι  κλασσικος.ΡΟΚΑΣ. ;D

 

Χαιρομαι(με συμφερει ;D) που στα της φωνης μενεις στα χοντρα και δεν πιανεις λεπτομερεια (δε με συμφερει)-ενω ακους-διοτι το φαλτσο ειδικα στα τελειωματα των φρασεων πεφτει συννεφο.

 

Το φαλτσο στα τελειωματα των φρασεων ειναι εκφραση και  οχι νοτα.

Ασχετα  αν ΕΣΥ θες να πετυχεις νοτα... ;D

 

Οσο για τα πρωτα τεικς...

Δεν υπαρχει τραγουδιστης που  να μην ψαχνεται-πειραματιζεται-αποτυγχανει  στα πρωτα τεικς.Και τα πρωτα,μπορει να ειναι 50 τεικς... ;D

Η επιλογη του  ποιο  ειναι  καλυτερο ειναι καθαρα υποκειμενικο  θεμα και..πολλες φορες  ειναι τα πρωτα που  πεταχτηκαν  διοτι δεν  ηταν ο εγκεφαλος ''ζεσταμενος'' στο  κομματι γενικα.. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Johnny.T: Ρε Γιώργο κούλαρε και ξεκόλλα με τις κλίκες και τις παπαριές. Εντάξει, δεν σ' αρέσει το κομμάτι, δεν είναι το στυλ σου κ.λπ. Απόλυτα κατανοητό και αποδεκτό. Οι "κλίκες" τι σχέση έχουν; Δεν χαϊδεύουμε (όλοι) τα αυτιά των φίλων. Τόσες εποικοδομητικές κριτικές/απόψεις γράφτηκαν.

+1.

Νταξει εχετε δικιο ημουν κοκαλο .Προσπαθησα να σβησω το ποστ αλλα μαλον δεν γινοτανε.Εγω φταιω και το ξερω .Απλα δεν ημουν εγω οταν τα εγραφα.Αυτο συγνωμη απο τα παιδια και απο ολους.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νταξει εχετε δικιο ημουν κοκαλο .Προσπαθησα να σβησω το ποστ αλλα μαλον δεν γινοτανε.Εγω φταιω και το ξερω .Απλα δεν ημουν εγω οταν τα εγραφα.Αυτο συγνωμη απο τα παιδια και απο ολους.

 

Γιώργη, όπως λέτε εκεί στα βόρεια... χαλαρά (και no harm done)  ;D

 

 

Ρίχνε κατά δοκούν και ανάλογα τα κέφια σου- το θέμα γίνεται πιο ενδιαφέρον με διαφορετικές απόψεις.  ;)

 

Εξάλλου - και όπως διαβάζεις άλλωστε- και εμείς ψιλό... κουνουπίδι τα γράφουμε  ;D ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προκ(σ)αλώ λοιπόν την Τετάρτη στην συγκέντρωση των "απολυμένων καθαριστριών Σάμυ Παράγκα", να βροντοφωνάξουμε όλοι μαζί

"ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΑΔΗΦΑΓΟ ΑΙΜΟΡΟΥΦΗΧΤΡΑ MANAGER ΣΑΜΥ". ;D ;D

 

Το ρεπερτόριο θα είναι .... Ελληνικό, με πολλά μπάσα. :D

 

Μεγάλη Τετάρτη με ... μεγάλες έβδομες. :D

 

Δεν θα υπάρχει κουνουπίδι. ;D ;D ;D

 

Τι άλλο θέλετε βρε Σατανάδες, να κάψω τπτ καστανάδες που λέει και ο άσθμας?

Ο προαγωγός θέλει ένα βαρέλι τυροκαυτερή, εσύ 2 καφάσια μπύρες, ο Παρτέρης ένα 10λιτρο τσίπουρο, ο Τζιμπουρ κανά αρνί μαζί με 2 κιβώτια μπύρα και όλα αυτά, μαζί με το εργόσημο, για ένα άσθμα.

Δλδ ημαρτόνε λαίμαι, πιο φτηνά θα μου ερχότανε να αναστήσω το γκάλλαχερ να με το παίξει το άσθμέτο λαίμαι  ;D ;D ;D

 

Τέλος πάντωνε στρωθήτε στη δγλιά διαφορετικά οβελία δεν βλέπω να τρώτε φέτος λαίμαι, όμως

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Τέλος πάντωνε στρωθήτε στη δγλιά διαφορετικά οβελία δεν βλέπω να τρώτε φέτος λαίμαι, όμως

 

Μ. Τετάρτη έχουμε αγώνα λαίμαι...

 

Τα γρανάζια έχουν τεθεί σε κίνηση  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου