Προς το περιεχόμενο

Sometimes


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραίο με σημείο αιχμής τη φωνητική ερμηνεία. Πραγματικά σκίζει η φωνή και δίνει φοβερό southern χρώμα. Τα σέβη μου και στον ηχολήπτη που πήγε το κομμάτι σε άλλο level. Για τα παικτικά (κιθάρες, μπάσο) μην ξαναλέμε τα ίδια: Για αρχάριοι, δεν το πάτε(ρ) άσχημα. ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν θα δώσω τα ένσημα ( εύσημα για κάποιους ) στο Πέτρο ( Digisilence για όσους δεν γνωρίζουν ) για την πολύ καλή δουλειά.

 

Μετά θα δώσω στον τραγουδιστή, γιατί μου φαίνεται ότι είναι μέσα στις τρεις καλύτερες φωνές που έχει το noiz. Η άλλη είμαι εγώ, οπότε μένει άλλη μια. ;D ;D ;D.

 

Και οι αλλοι παιχτες ηταν αξογοι, εκτος από τον ντραμερ που σερνοταν. ;D ;D ;D

 

Το τραγουδι ηταν αρκετα καλο σαν συνθεση, παιξιμο, ενορχήστρωση.

 

Με ένα ποιο εμπορικο, πιασαρικο ρεφραιν και ηταν ετοιμο για διεθνη καρριερα.

 

Ανετα.

 

Καλη συνεχεια.

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν θα δώσω τα ένσημα ( εύσημα για κάποιους ) στο Πέτρο ( Digisilence για όσους δεν γνωρίζουν ) για την πολύ καλή δουλειά.

 

Μετά θα δώσω στον τραγουδιστή, γιατί μου φαίνεται ότι είναι μέσα στις τρεις καλύτερες φωνές που έχει το noiz. Η άλλη είμαι εγώ, οπότε μένει άλλη μια. ;D ;D ;D.

 

 

 

Κάνεις πως δεν με αναγνωρίζεις, ή ιδέα μου είναι ?  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Oταν εσκασε  το ιντρο με τις ζορικες κιθαρες και τα σλαιντ ,λεω εδω εχει ζουμι,μετα ρε μαγκες μπουκωσαν τα ηχεια μου απο χαρντ ροκ κιθαρες.Παραμπουκωσαν θα λεγα ,μηπως τα ρυθμικα θελαν πιο κατω.Γενικα ωραιο αλλα αν μετα της εισαγωγαρα πηγαινε σε πιο Αλλμαν μπρος φαση θα το προτιμουσα.Σορυ αλλα τα γουστα του καθενος ειναι γουστα.Ωραια φωνη ο Γιωργος και εχει βρει και τον τροπο του επανω στο τραγουδι.Αν μου θυμιζε κατι ετσι χοντρο χοντρο που ειναι σαν κοματι θα ελεγα ,Moly Hutchet αν θυμαμαι καλα γιατι εχω χρονια που παρατησα την τεστοστερονη και το γυρισα στα οπιουχα αχαχαχαχχαχααχχαχααχαχαχαχαχαχ.

Γενικα καλο ,καθολου στο στυλ μουβεβαια αλλα καλο.Μπορουσε να γινει ενα swamp delta blues αυτο μουρλια ,αλλα τεσπα.Κeep on rockin in a free world .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Oταν εσκασε  το ιντρο με τις ζορικες κιθαρες και τα σλαιντ ,λεω εδω εχει ζουμι,μετα ρε μαγκες μπουκωσαν τα ηχεια μου απο χαρντ ροκ κιθαρες.Παραμπουκωσαν θα λεγα ,μηπως τα ρυθμικα θελαν πιο κατω.Γενικα ωραιο αλλα αν μετα της εισαγωγαρα πηγαινε σε πιο Αλλμαν μπρος φαση θα το προτιμουσα.Σορυ αλλα τα γουστα του καθενος ειναι γουστα.Ωραια φωνη ο Γιωργος και εχει βρει και τον τροπο του επανω στο τραγουδι.Αν μου θυμιζε κατι ετσι χοντρο χοντρο που ειναι σαν κοματι θα ελεγα ,Moly Hutchet αν θυμαμαι καλα γιατι εχω χρονια που παρατησα την τεστοστερονη και το γυρισα στα οπιουχα αχαχαχαχχαχααχχαχααχαχαχαχαχαχ.

Γενικα καλο ,καθολου στο στυλ μουβεβαια αλλα καλο.Μπορουσε να γινει ενα swamp delta blues αυτο μουρλια ,αλλα τεσπα.Κeep on rockin in a free world .

+ How-to-Shrink-the-Lips-without-Surgery.jpg?resize=40%2C40

Και η Lead πολυ τσιριχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστουμε πολυ ολους,Haris,JJ,Vartanis,Johnny.T(ειπαμε Γιωργη καλα κανεις και τα λες στεγνα,ετσι πρεπει)και Spyros Delta(\m/ bro ;D)για τα λογια αλλα και τις παρατηρησεις.

Μας χρειαζονται και πρεπει να τις κανετε.

Μας τιμα ομως και μας φχαριστει και μονο που μπαινετε στον κοπο να τ'ακουσετε.

Να'στε καλα!

Ιδιαιτερες ευχαριστιες και στον Πετρο διοτι εκανε την περισσοτερη και πιο βρωμικη δουλεια.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου