Προς το περιεχόμενο

Can't go back - by hyperpanos


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Τον ήχο ξέχασα να τον σχολιάσω.

Μου άρεσε πάρα πολύ και πλησίασε πολύ αυτόν του master. :)

 

;D ;D ;D

 

Καλά μιλάμε, ο αγόρης μας έχει γίνει mini me  8)

 

Μπράβο ρε Πάνο, είναι ουάοοο- πως τα κατάφερες και έφερες έτσι τον ήχο σου πάνω στο καραφλό αγόρι;

 

Και μπράβο σου που μέσα στα χρόνια που ανέβαζεις κομμάτια έχεις ανέβει κλάσεις.

 

Άξιος.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμάμαι αν το 'χω ξαναπεί αλλά ο Σατριάνι δυστυχώς ή ευτυχώς δε μου λέει τίποτα. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση. Θαυμάζω την επιμονή σου που έχεις μάθει να παίζεις τη μισή του δισκογραφία. Εγώ δε θα μπορούσα ποτέ να κάνω κάτι αντίστοιχο. Και το αποτέλεσμα πλέον είναι άψογο. Εύγε λοιπόν Χαϊπερπάνε.

 

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D

 

Καλά μιλάμε, ο αγόρης μας έχει γίνει mini me  8)

 

Μπράβο ρε Πάνο, είναι ουάοοο- πως τα κατάφερες και έφερες έτσι τον ήχο σου πάνω στο καραφλό αγόρι;

 

Και μπράβο σου που μέσα στα χρόνια που ανέβαζεις κομμάτια έχεις ανέβει κλάσεις.

 

Άξιος.

 

 

Νομιζω ότι ο ήχος πλησιασε διότι έβαλα πολύ λιγότερο gain απο το τέρμα που βάζω σχεδόν πάντα  ;)

Χαίρομαι ιδιαίτερα που διαπιστώνεις βελτίωση, σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμάμαι αν το 'χω ξαναπεί αλλά ο Σατριάνι δυστυχώς ή ευτυχώς δε μου λέει τίποτα. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση. Θαυμάζω την επιμονή σου που έχεις μάθει να παίζεις τη μισή του δισκογραφία. Εγώ δε θα μπορούσα ποτέ να κάνω κάτι αντίστοιχο. Και το αποτέλεσμα πλέον είναι άψογο. Εύγε λοιπόν Χαϊπερπάνε.

 

 

 

τον τελευταίο καιρό έχω ανεβάσει και σε διαφορετικό στυλ κομμάτια , αλλά οι αγάπες δεν ξεπερνιούνται εύκολα  ;)

Εγώ παίζω σατριανι και γιατί μου αρέσει η μουσική του, αλλά και για την πρόκληση να μπορέσω να αγγίξω το παίξιμο του έστω και λίγο . Σε ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομιζω ότι ο ήχος πλησιασε διότι έβαλα πολύ λιγότερο gain απο το τέρμα που βάζω σχεδόν πάντα  ;)

Χαίρομαι ιδιαίτερα που διαπιστώνεις βελτίωση, σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια  :)

 

Θυμάμαι που πριν κάποιο καιρό είχες ανεβάσει κάτι με πολύ αγριεμένο ήχο και το είχα σχολιάσει.

 

Κάτι είχες αλλάξει τότε στα πετάλια σου- ή κάτι τέτοιο.

 

Νομίζω ότι έχεις κάνει περισσότερα από το gain  ;D

 

Το παίξιμο ανεβαίνει κατακόρυφα και αυτό είναι το ουσιαστικό- ίσως αυτό να παίζει ρόλο και στον ήχο  ;) 8)

 

ΥΓ: Πέρνα στην ενότητα Τι μουσική ακούτε τώρα...  ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι που πριν κάποιο καιρό είχες ανεβάσει κάτι με πολύ αγριεμένο ήχο και το είχα σχολιάσει.

 

Κάτι είχες αλλάξει τότε στα πετάλια σου- ή κάτι τέτοιο.

 

Νομίζω ότι έχεις κάνει περισσότερα από το gain  ;D

 

Το παίξιμο ανεβαίνει κατακόρυφα και αυτό είναι το ουσιαστικό- ίσως αυτό να παίζει ρόλο και στον ήχο  ;) 8)

 

ΥΓ: Πέρνα στην ενότητα Τι μουσική ακούτε τώρα...  ;D

 

τα πετάλια έχουν φύγει όλα. Έχω πλέον μόνο το wah, το line 6 m9 για τα εφέ και το delay. Παραμόρφωση απο τον ενισχυτή .

Επίσης δεν λένε ότι ο ήχος ειναι στα δάχτυλα  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου