Προς το περιεχόμενο

ΠΩΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο eBay και ο πωλητής και ο αγοραστής (έμμεσα) είναι paying customers. Νομίζω διαφέρουμε αρκετά.  ;)

Και όχι, δεν υπάρχει ούτε εκεί επιτροπή εμπειρογνωμόνων που να ελέγχει (εκ των προτέρων μάλιστα!) listings με ένα Mustang του '99, ένα μικρόφωνο Hello Kitty, ένα μεταχειρισμένο πουκάμισο και μια vintage τσουγκράνα με αυτόγραφο του Tommy Lee Jones.

Κι εκεί με ένα ρημαδο-report τα βγάζουν πέρα.  :)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπερδεύεσαι. Το ebay είναι μια υπηρεσία δισεκατομμυρίων, αυτό έλειπε να μην έχει όλες αυτές τις δικλείδες. Το smart.noiz.gr σου λέει ξεκάθαρα "σου δίνω την δυνατότητα να ανεβάσεις αγγελίες μαζί με κάποιες υποδομές, από 'κει και πέρα είσαι μόνος σου". Μην τους ζητάς λοιπόν υπηρεσίες που δεν μπορούν να προσφέρουν. 

 

Εσένα μπορεί κάτι να σου φαίνεται αυτονόητο αλλά για τον άλλο μεταφράζεται σε παρατάω οικογένεια, παρατάω δουλειά, παρατάω φαι και τουαλέτα ;D και ασχολούμαι μ' αυτό 24/7 χωρίς να βγάζω και λεφτά.

 

 

Παιδια δεν μπερδευομαι με το ebay. ξερω πολυ καλα πως λειτουργει. Εχω feedback 6500 κι εχω αγορασει και πουλησει αρκετες κιθαρες / πεταλια.  Το ebay ηταν απλα ενα παραδειγμα. Δεστε την ουσια αυτων που γραφω. Δεν ειναι δυνατον να υπαρχει μουσικο οργανο που αλλα γραφει στον τιτλο αλλα γραφει στην περιγραφη. Απο κει και περα,  δεν θελετε ν ασχοληθειτε? Κανενα προβλημα. Συγνωμη που σας ξυπνησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κει και περα,  δεν θελετε ν ασχοληθειτε? Κανενα προβλημα. Συγνωμη που σας ξυπνησα

 

Πριν μας φύγεις και σε χάσουμε, στην ερώτησή μου θα κάνεις τον κόπο να απαντήσεις;

 

Ωραία, προσφέρεσαι να το αναλάβεις, καθημερινά, δωρεάν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ζητάς φίλε ymakry είναι επιτροπή εμπειρογνωμόνων χωρίς μισθό. Και σκέψου πως υπάρχουν πολλές κατηγορίες οπότε θα πρέπει να έχουν άριστες γνώσεις σε κιθάρες, πλήκτρα, υπολογιστές, ΡΑ και δεν συμμαζεύεται. Σου φαίνεται εφικτό κάτι τέτοιο; Και επαναλαμβάνω, χωρίς money που λένε και στο χωριό μου.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως υπάρχει ένα θέμα "Αγγελίες για γέλια και για κλάματα". Εκεί μπορεί να γραφτεί η εν λόγω αγγελία και να τελειώνει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου