Προς το περιεχόμενο

Without purpose and cause. Backing track...


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτές οι διφωνίες ρε συ Gvour λίγο Thin Lizzy μου θύμισαν... ;D ;D ;D

 

Ωραίοι και οι δύο, μπράβο παληκάρια

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σας ευχαριστουμε πολυ Γεωργιε,Δημητριε και Παυλε. :)

 

Αυτές οι διφωνίες ρε συ Gvour λίγο Thin Lizzy μου θύμισαν... ;D ;D ;D

 

Πως το λεει η παροιμια "θελει η ....να κρυφτει κλπ κλπ". ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε σεις? Εχει βάλτους η Αλεξάνδρεια?

 

Ωραιότατο το cover... αλλα και το original... οπως και να το κάνουμε... ORIGINAL!!  :)

 

Πάντα τετοια, εύχομαι, σε αμφότερους...

 

Και ναι βρε σεις... Είστε αμφότεροι και οι δυο σας...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι να ανήκεις σε Κλίκα.... :o όλοι λέν' τα καλύτερα (και δεν μιλάω για την version του Gvour, αυτός τ'αξίζει...). Εκ μέρους της Gvour & Cigaret13 ing. λοιπόν, σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια! Όσο για τους βάλτους στην Αλεξάνδρεια, Πηνελόπη Δέλτα δεν διάβασες ποτέ Ντίνο; ;)  Για τέλος, γιατί αμφότεροι ρε παιδιά, σας κάναμε τίποτα;  :-[ :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι να ανήκεις σε Κλίκα.... :o όλοι λέν' τα καλύτερα (και δεν μιλάω για την version του Gvour, αυτός τ'αξίζει...). Εκ μέρους της Gvour & Cigaret13 ing. λοιπόν, σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια! Όσο για τους βάλτους στην Αλεξάνδρεια, Πηνελόπη Δέλτα δεν διάβασες ποτέ Ντίνο; ;)  Για τέλος, γιατί αμφότεροι ρε παιδιά, σας κάναμε τίποτα;  :-[ :-X

 

Ρε συ Φώτη, οντως δεν εχω διαβάσει Πηνελοπη Δέλτα... Αλεξανδρινή και αυτη, το λέει και ο γουγλης... Και εδω αρχίζω και μπερδεύομαι παλι... Ποια Αλεξάνδρεια ειναι η original και ποια η cover?

(Αλλα παλι off topic βγήκα και θα με μαλώσουν ;D ;D ;D)

 

Αμφότεροι είστε σίγουρα... Αλλα, ωραίοι αμφότεροι!! Αυτο που δεν εχω ακομα ξεκαθαρίσει στο μυαλό μου ειναι το ποιος ειναι ο πιο αμφότερος απο τους δυο σας... Θα ενημερώσω δεόντως οταν σιγουρευτώ...

 

Καλησπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφφ τόπικ...." "Στα μυστικά του βάλτου" η Πηνελόπη Δέλτα περιγράφει τις περιπέτειες του Αποστόλη και του Γιοβάν, δύο παιδιών που ριψοκινδυνεύουν τη ζωή τους για να βοηθήσουν τους Μακεδονομάχους να καταλάβουν τη λίμνη των Γιαννιτσών, το "βάλτο", δηλαδή, που αποτελούσε ένα από τα πιο στρατηγικά σημεία του πολέμου."  Αρχές του αιώνα, ~'30 (του προηγούμενου ;D) αποξηράθηκε ο βάλτος από Αλεξάνδρεια προς Γιαννιτσά.  http://foto-roymlouki.blogspot.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη σε ΜΕΓΑΛΑ κεφια!!! Απο τα πιο σεξιουλιαρικα που χω ακουσει στο νοιζ προσφατα, εδωσες πονο!! :)

 

Επισης, με κινδυνο να ακουστω κλισες, μπραβο Γιώργο!!!

 

Αντε παιδια γιατι τα κλιπς εχουν λιγοστεψει :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλισές πάντως δεν ακούστηκες... ;D  Μπράβο σου Takis δια το πολύ καλό σου γούστο στην μουσικήν....

Φωτη σε ΜΕΓΑΛΑ κεφια!!! Απο τα πιο σεξιουλιαρικα που χω ακουσει στο νοιζ προσφατα, εδωσες πονο!! :)
Το σεξιουλιάρης είναι το τρίτο ή τέταρτό μου (δεν θυμάμαι καλά πλέον) όνομα.....Εάν δεν πιστεύεις ρώτα την Irina ή την Svetlana ή στο τέλος τέλος την Natasha που δεν ξέρει να λέει ψέματα.....
Αντε παιδια γιατι τα κλιπς εχουν λιγοστεψει :)
  Εσύ τι κάνεις......;  ::) 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου